Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szűnnek meg az online...

Miért szűnnek meg az online barátságok olyan hamar?

Figyelt kérdés

Ha sok téma is van, egyszerre csak elszáll az érdeklődés a másik iránt. Miért?


(Bocsi, ha rossz kateg.)


2014. márc. 6. 17:34
 1/10 anonim válasza:
100%
azért, mert az ember igényli a személyes találkozást, az együtt átélt élményeket ahhoz, hogy egy baráti kapcsolat elmélyüljön. ezt a csak interneten történő kapcsolattartás nem teszi lehetővé. találkozni is kell olykor.
2014. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
70%
Nem tudom,de nagyon rossz érzés.
2014. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
mert nincs személyes kapcsolat, nincs kontaktus, és egy idő után nem meg a közös összhang.
2014. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az biztos.
2014. márc. 6. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek nagyon netes barátaim, a "valós" barátaimra is alig jut idő néha, nemhogy ilyenekre...
2014. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom.

Furcsa ember vagyok, csak kevesen értenek meg és viselnek el.

Meg kell ismerni ahhoz, hogy tudd, hogy nem rosszat akarok, illetve sok türelem kell hozzám.


És keresek olyat, akivel jól meglennénk, aki nemcsak haver lenne, akivel lenne egy kis plusz összhang.


Ezért örülnék, ha a netes barátságokból lenne valami.


De nekem sincs.

A személyes találkozás hiánya...

2014. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 netes barátom már vagy 3 éve.
2014. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha van találkozó, akkor is megszűnnek. Ennyit a személyes benyomásról.
2014. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9 éve van netes barátom. 1 szer találkoztunk csak, vagy 4 éve. Ő az egyetlen ilyen hosszú távú, és szerintem az az oka, hogy nagyon jól kijöttünk, és sokat beszéltünk. Mikor taliztunk, az már olyan volt, mintha nem is először történt volna, annyira ismertük egymást.


32F

2014. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jo kerdes. Elkepzelheto, hogy azert mert a kommunikacio korlatolt, hiszen nincs modod latni az illeto arcat, gesztikulacioit testtartasat, szemet, stb, ezert konnyen felreerthetitek egymast, elbeszelhettek egymas mellett, ezert teves kovetkezteteseket vonhattok le egymasrol, akar pont azellentettjet a valosagnak, ilyesmi. Raadasul nincs lehetoseg erintesre, vallveregetesre, kezfogasra, csokra, puszira, melleulesre stb. Nem valhat annyira kozelive, hogy a vonzas ereje nagyobb legyen az esetleges taszito eroktol.
2014. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!