Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha van barátnőtök ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha van barátnőtök ti nem akarnátok vele lenni minden percben amikor van időtök? Vagy az normális, hogy a párom a gép előtt ül?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos fokú szabadságot kell adnunk egymásnak. De csak annyit, amennyi mindkettőnknek jó.
2014. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek vagytok, meg milyenek a körülmények. Felnőtt kapcsolatban szerintem igenis kell, hogy legyen a pár két tajának bizonyos külön ideje. Amikor a maga dolgaival foglalkozik, és igen, néha csak bámulja a képernyőt és kikapcsol. Nem bűn az.


Az arány a kérdés... Nyilván előre megbeszélt program HELYETT vagy minden szabad időben nem tolerálható. De attól sem lesz jobb egy kapcsolat, ha 24/7 csak egymás fejét nézzük.

2014. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok időt szeretek vele lenni, de nem mindig... kell egy kis idő, mikor nyugodtam magam lehetek és azt csinálok, amit én szeretek
2014. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még önmagában nem gáz. Mi is most egymás mellett kockulunk, pontosabban ő az asztalnál, én az ágyban. Időnként valamelyikünk odamegy a másikhoz és ad egy puszit.

Persze olyan napok is vannak, amikor meg folyton egymás nyakán lógunk. Az a lényeg, hogy az együtt töltött idő mindkét fél számára kielégítő legyen.

2014. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Exem ilyen volt, és nem miattam. Maga miatt. Előttem 2 évig nem volt csaja, aztán meg én már túl sok voltam neki. Megszokta azt, hogy két évig csak otthon ült, netezett, hétvégén hazament, és ennyi.


Nálunk az volt, hogy pl. szexeltünk, majd egy perc múlva már laptop/okosteló..."hadd nézzem már meg ezt a fórumot", de ilyen NFL meg a telefonja fóruma, istenem...


Szóval a pasidban a hiba, nem a kapcsolatotokban, szerintem!


26N

2014. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem adtad meg a részleteket.

Sülve főve együtt lenni szerintem cink. (25/F) Bár ezen megy a legtöbb vita nálunk is általában, hogy miért van az, hogy én egyedül illetve nélküle is jól tudom érezni magam, míg ő eszi a kefét ilyen esetekkor.

Amondó vagyok, hogy vannak ilyen és vannak olyan fiúk. És van ilyen és olyan mértékű vonzalom is. Meg van úgy, hogy a két fél nem ugyan olyan szinten rezeg. Ez utóbbi pedig felülírja az első kettőt, hiszen lehet hogy mindketten nagyon szeretik egymást és imádnak együtt lenni, nade nem mind1, hogy együtt vagy egymással vannak. Meg lehet nézni egy filmet együtt és egymással is. És ezt embere válogatja. Továbbá ezen nem is lehet változtatni.

2014. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!