Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok baratsagot kialakita...

Nem tudok baratsagot kialakitani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Suliban volt par lany, akikkel elvoltam, de egyikuk sem keres engem. Ok egyutt elmennek erre-arra, en meg szerintem eszukbe sem jutok.


Igazabol nem is nagyon tudok sokszor mirol beszelni. Megfigyeltem, hogy masok sokszor olyanokat meselnek el, amiket en sose tennek (mert senkinek semmi koze hozza mondjuk, vagy ugyse erdekli a masikat)


Egyetlen egy baratom sincs :-( Nagyon ritka az olyan ember, akiben megbizok, megnyilok elotte.

Kozepsuliban is mindenki kibeszelte a masikat, szemtol szembe meg nyaliztak... Az utolso evben magamrol kb semmit sem meseltem, nem bíztam bennuk. Undorito:-(


2014. júl. 29. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy keresztény közösségben az általad fontosnak tartott emberi értékekre találnál?
2014. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aaaaa soha. Meg viccnek is rossz. Amugy nem vagyok túl erkolcsos, meg jokislany, vagy ilyenek. Nem ezzel van a baj
2014. júl. 29. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
fogadd el, én úgy vagyok vele, hogy mindennek eljön az ideje, ha nem így jártam, persze nehéz, de ez van
2014. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 djn válasza:
Olvass,az jot tesz.
2014. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jap
2014. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az olvasastol lesz társasági eletem?:D ....
2014. júl. 30. 00:26
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem sokat segített, de későn kezdtem olvasni, de neked még segíthet, rengeteg könyvet találsz online
2014. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fish1 ***** válasza:

Ez az oka: "Igazabol nem is nagyon tudok sokszor mirol beszelni." Ha sokat hallgatsz, nyilván unalmasnak tartanak.

A barátságnak alapfeltétele, hogy a másik felé megnyílsz, ha ez nem történik meg, akkor a másik úgy fogja érezni, hogy nem akarsz vele haverkodni, ezért egy idő után elmaradozik. Friss ismeretségnél nyilván nem kell a legféltettebb dolgaidat kibeszélni, de millió téma van, amiről beszélni lehet.

2014. júl. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Marianna001 válasza:
Hát háta mögött kibeszéli,szemébe meg jó pofizik ismerős.Tényleg undorító. :( Hát csak annyit tudok mondani,hogy foglalkozz a tanulással,vagy valamivel ami érdekel vond el a figyelmed az ilyen kétszínű emberekről.Én is azt csináltam,rajzoltam.Meg is lett az eredménye.Ha barátokat akarsz,akkor szerintem ne abban az osztályban keress,esetleg más osztályban.Sajnos az én osztályomban is így van.Van pár lány akikkel el vagyok de nem keresnek engem.Szerencsére az előző sulimból vannak BFF-jeim kettő.Ez az én isteni szerencsém máskülönben én is úgy lennék mint te.Az előző osztályomból azért mentem el mert egyfajta "harc" alakult ki köztünk,harc alatt szópárbajt meg viaskodást értek.Csak 18-an voltunk,és csak BFFem volt velem.Az összes ellenem volt,kivéve őt.Sosem tettem ellenük semmi rosszat de óvoda óta mióta először megpillantottak már utáltak engem.Sosem értettem.Csak szórakozásból tehették abból az okból hogy engem bántsanak (mert az olyan hűűű de jó érzés). Szerencsére másik osztályba kerültem ahol nem találok igazi barátokra de nekem megfelel az is elég ha nem kell viaskodnom velük.Sok sikert remélem valaki személyében igazi barátra lelsz.
2014. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!