Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg nem lehet interneten...

Tényleg nem lehet interneten kialakítani jó barátságot, ahogy élőben?

Figyelt kérdés

Nekem élőben se megy, de interneten hiába találtam egy hozzám hasonló embert, akinek a hobbija is az kb. ami nekem, és el is tudunk beszélgetni, ezek ellenére nem vagyok túl fontos neki.

Simán képes itthagyni szó nélkül, meg ilyenek, a beszélgetést nagyrészt azért én tartom életben.

Mi a baj az internetes haverkodással, ha megvan a közös téma?


2013. okt. 3. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem 1-2 ilyen baráttal rendelkezem. Tökéletesen elvagyunk.

Közös téma nem mindig elég, a személyiségeteknek is hasonlónak kell lennie . Türelem. Kitartás! :)

Nyugi, fogsz találni a sokból :)

2013. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kabarbi válasza:

szerintem ne add fel! rengeteg magányos ember van, csak nehezen nyílnak meg, és még nehezebben barátkoznak.

ha van kedved, írj az emil címemre és beszélgethetünk.

szép napot!

2013. okt. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neten könnyen lehet találni barátokat. Azonos érdeklődés esetén pl egy fórumon beszélgettek, lassan kialakul monden. Persze bele futhatsz nemtörődömökbe, de ez benne van. Ne add fel.
2013. okt. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
el kell jutni a találkozóig,ott minden kiderül.
2013. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én találtam már ilyen barátot. Igaz, ellenkező nemű, és kölcsönös vonzódás van, csak a távolság az akadálya egy párkapcsolatnak. Ez szerintem sokat számít, ha nem lenne meg ez a vonzódás, már rég nem beszélnénk.


Megegyezik az ízlésünk, az érdeklődési körünk, és a gondolkodásunk is. Te is keress egy ilyen személyt!


Ha beszélsz valamilyen idegennyelvet, az nagyon sokat segít. Ha angolul tudsz, már sínen is vagy. Omegle.com, és már csak végig kell ülnöd a sok reklámot, pedofilt, 14 évest.


Nekem bejött, hátha neked is be fog :P

2013. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!