Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy igaz...

Mit csináljak, hogy igaz barátokat szerezzek? Most mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Engem mindenki csak kihasznál,és nincsenek igaz barátaim csak haragosaim. Mindenki először jó fej velem aztán,pedig lenéznek engem,kibeszélnek ,hazugságokat terjesztenek rólam.Nem értem. Mé van ez? Mit csinálok rosszul?Lehet ,hogy azé ahogy kinézek? ( hosszú barna hullámos hajam van,nagy "gesztenye" barna színű szemem van,vékony atlétikus alkatú , 17 éves lány vagyok ,de sajnos vagy kb.14-15 évesnek gondolnak és nézek is ki ). És azt nem értem akik ezt velem csinálták és most is csinálják csak úgy lubickolnak a boldogságba én meg csak szomorkodok :) Szertenék változtatni az életemen ,de nem tudom ,hogyan tegyem meg! Szeretnék boldog lenni! Azt szeretném ,ha rá mennek facebook oldalamra akkor egy boldog,jókedvű "a korához megfelelő lány legyek !!!!! (Csak olyan válaszokat szeretnék kapni amik komolyak és nem gúnyolnak vagy cikiznak ,ugy is kapok belőlúk eleget )

2014. júl. 30. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
de jó neked :( engem még kihasználni se szeretne senki :(((
2014. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is, viselkedj, és gondolkodj is a korodhoz illően. Szerintem buta az, aki a külsőd miatt gonosz veled, de ha téged az megnyugtat, akkor ezen végül is tudsz változtatni az öltözékeddel (hordj nőies ruhákat), vagy a hajad megcsinálod úgy, hogy kicsit idősebbnek tűnj. Viszont véleményem szerint akkor sem ezzel van a baj. Viselkedj érettebben, legyenek céljaid, légy magabiztos, és valamilyen szinten tegyél másokra, főleg a rosszakaróidra. Olyanok mindig lesznek, ne bízz meg egyből az első kedvesnek tűnő személyben. Ne legyél ilyen paranoid, légy vidám, közvetlen, kösd le magad, és előbb utóbb biztosan találsz normális barátokat is. :)
2014. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ó, és ne akarj mindenkinek megfelelni, elég egy igaz barát is :) 17/L
2014. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátkozz.
2014. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat :)
2014. júl. 30. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy mindenki a kinézeted miatt csinálná ezt. Engem évekig szivattak, cikiztek, amikor megkérdeztem olyanokat mondtak hogy "mert ronda vagy mint az állat", "nézz már magadra hogy nézel ki" stb. Később közülük sokan ráuntak és el is mondták hogy nem ez volt a baj, egyszerűen volt valami a viselkedésemben ami zavarta őket de nem tudták megmagyarázni és így inkább a kinézetemmel indokolták. Próbálj értelmesen, nyugodtan beszélni velük, kérdezd meg mi bajuk van veled és miért. Lehet hogy megoldható. Amelyikkel meg nem lehet tárgyalni az egy szimpla b*nkó k*csög.
2014. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!