Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek lány barátokat?

Hogyan szerezzek lány barátokat?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok 29, és szeretnék lány barátokat, nem azért hogy majd szerelembe essünk, csak valahogy nekik olyan más a gondolkodásmódjuk. Nameg egyszerűen imádok lányokkal beszélgetni. Nem járok el sehova bár az is jó lenne, munkám miatt sem találkozom ilyen emberekkel és persze az is fontos hogy pozitív énképpel rendelkezzen... De hogyan?

#ismerkedés #barát #barátság #barát keresése
2014. aug. 2. 20:47
 1/3 Lollye ***** válasza:
0%
Ne legyél egy önző retardált szemét. Körölbelül ennyi kell ahhoz, hogy egy lány bírjon. Illetve végighallgatnod a legújabb divat vonásait és az efféle csajos dolgokat. ha ez működik, jó fiúbarát vagy :)
2014. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, teljesen érthető amit írsz, de arra gondoltam hogyan lehet ténylegesen barátkozás céljából ilyen lányokat találni.
2014. aug. 2. 22:56
 3/3 anonim válasza:

Ne dicsérd agyon, mert ha azt teszed azt hiszi hogy többet akarsz tőle, és ha nem jössz be neki akkor csak eltávolodtok egymástól. Legyél vicces, nevettesd meg, védd meg ha esetleg valami baja lenne, és mindig számíthasson rád.Beszélgess vele sokat, adj neki tanácsokat, és ne "oltogasd" vagy ne beszélj túl csúnyán mert van olyan lány, akinek egyáltalán nem tetszik a nagyképű vagy csúnya beszéd...Adj neki igazat, még akkor is ha nincs igaza, és semmi képpen ne hidje azt hogy többet akarsz mint barátság. Ha a barátja akarsz(haverja) lenni akkor viselkedj úgy és ne szabj határokat felette, add önmagad és légy vele MINDIG őszinte! :)

Remélem segítettem. :)

2014. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!