Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek új barátnőket...

Hogyan szerezzek új barátnőket? Többi lent

Figyelt kérdés

(ismerkedés téma)

15/F.. Nagyon vonzódom a lányokhoz, de úgy érzem, ahhoz, hogy együtt tudjak lenni egyel is, kell hozzá először barátság, amiből még nem tudjuk, hogy szerelem lesz..

Olyan értelemben szeretnék barátnőt szerezni, hogy barátságra... Sokat.. nagyon sokat.. Nagyon jó barátságra. Aztán egyszer úgyis több lesz köztünk valamelyikkel.. Nem tudnék soha beleugrani egy kapcsolatba ha nem ismerem legalább 3 hónapja a lányt.. Szeretek mozogni, nem szeretek egyhelyben lenni egész nap. imádom a misztikus filmeket, a természetet és stb. Külsőleg teljesen normális vagyok, bár semmi extra. -viszonylag jóképűnek, és aranyosnak tartanak a lányok- Mégis !!!élőben!!! alig beszélnek velem, mintha szégyellnének, de (pl: facebookon) meg egész nap tudnának. -(bocsi a hosszú szövegért)-



2014. júl. 4. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem szégyellnek, csak a kommunikációs képességük ott tart, hogy csak chatelni tudnak:') az ilyen párkapcsolatra is alkalmatlan... majd jön a suli és ott lesz egy csomó időd,lehetőséged:) addig meg élvezd ki hogy nem kell a lelkizést hallgatni;)
2014. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én szívesen meghallgatom bárki baját :) -Ha érzelemmel kapcsolatos. De ott a gond, hogy igen, jön a suli.. Lesznek új, kis kilencedikesek :) De hogy menjek oda, hogy szia.... És ebből hogy lesz igaz barátság, gátlások nélkül?
2014. júl. 4. 19:36
 3/14 anonim válasza:

Megértem, hogy nem akarsz egy szinte teljesen ismeretlen lánnyal járni, de... Erre való a randi! Hívd el, beszélgessetek, ismerd meg!

14/L

2014. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Férfi-nő barátság nem létezik. Még nem hallottad?
2014. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sok lányt ismerek, akik.. Hogy is mondjam... Szívesen beszélnek még -arról is-, de valóságban ha hozzájuk szólnék flegmáznának.. Volna kit elhívnom, van választék.. de az a baj, hogy NEM TUDOM? HOGY NEKEM KI KELL :(
2014. júl. 4. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:
#4 mindenki ezt mondja, akinek nincs az ellenkező nemből barátja
2014. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Mikor iskolában jártam, ezt mondta az egyik osztálytársam is, aki mellesleg az összes lányt megdugta az osztályból.
2014. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze nincs barátság... Igazából nem is nagy barátságra gondoltam.. csak.. el sem tudom képzelni igazából.. Hát van Ő, Meg vagyok Én.. És így véletlenül találkozunk, hogy a sors összehoz minket.. és kényszerből össze kell szoknunk.. Aztán ez valahogy szerelemmé alakul.. Én ilyenre vágyok.. csak közbe én ilyenre ne gondoljak, és ne is tervezzek előre.. legyen meglepő majd ez az érzés.. ilyen megtörténhet?
2014. júl. 4. 19:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem, mert hasonló cipőben járok. Bocs, erre nem tudok hosszabban reagálni, mert te a kérdésben már leírtad. Úgyhogy fighting, remélem nincs lehetetlen. :)
2014. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy látszik szép álmokat űzök! :(

Ti -mások akik nem válaszoltak még-

Mit gondoltok, lehet-e még igaz szerelem, amely barátságból

Tör elő?

2014. júl. 4. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!