Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon szerettem a barátaimmal lenni, különösen kettővel : A kuzinommal, és a legjobb barátommal. A

napjaim nagy részét mindig ezzel a két sráccal töltöm immár 10 éve. De valami nemrég megváltozott. A legjobb

barátom (23) egy ideje kicsit furcsán viselkedik. Hogy is mondjam... Az első pillanttól érdekes személyiségnek

találtam. Olyan, mint az időjárás. Egyszer nevet, tréfálkozik, aztán meg leordítja a hajadat a fejedről. Ezt 5 perc leforgása alatt. Eddig tök természetesnek vettem, mert mindig ilyen volt. Azonban mostanában egyre szeszélyesebb. A hét elején elmondtam neki, hogy találkoztam egy aranyos lánnyal, akivel lehet, hogy komoly a dolog, erre meg olyan dühromhamot kapott, hogy egyből megkínálta a kuzinomat egy jobbhoroggal ,(azóta keressük, hogy merre van )engem meg szentinentális hülyének titulált. ( őszintén, meglepett, hogy ismeri ezt a szót... ) Még aznap éjjel arra ébredtem, hogy az ágyam mellett áll a sötétben. Megkérdeztem, hogy mi a baj, erre ő mosolygva leült mellém. Én felültem, ő rátette a kezét a combomra, és olyan közel hajolt hozzám, hogy az orrunk majdnem összeért, majd ilyen fura hangon belesúgta a fülembe : " Kiről álmodtál?" Gondoltam, "ha játszani akarsz, akkor játszani fogunk! " Beletúrtam a hajába, és visszasúgtam : " Rólad. " Olyan képett vágott, mint egy elsőbálozós kislány. Elröhögtem magam, és elkezdtem játszani a hajával. Először Ő is mosolygott, aztán úgy nézett rám , mitnha az anyjára tettem volna megjegyzést, lelökött az ágyról, és kiviharzott a szobából. Beszélni akartam a barátnőjével, hátha ő többet tud, de nem jártam sikerrel, mert kiderült, hogy megint új van neki, akit nem is ismerek ( úgy hajtja a nőket, mint öreganyám a zingert ). Szóval aggódom érte, és szeretném tudni, mi a baja. Mennyit írtam, te jó ég! :) Azért remélem, érthető

voltam. Előre is köszi mindenkinek :)


2014. aug. 3. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán... szerelmes beléd? Legalábbis az esti dolog nagyon arra enged következtetni. Mikor azt mondtad, hogy róla, akkor gondolom zavarba jött, és jól esett neki. De aztán elnevetted magad, rájött, hogy csak hülyeségből mondtad ezt, ami számára egy becsapás értékével felért. Ezért a kis pofára esés miatt megharagudott rád, s ezért tette azt amit.

A lányos dolog is erre utal...

2014. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ti mind a ketten férfiak vagytok?
2014. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jesszus... Ez nem semmi. Aztán meg nem is lehetetlen. Köszi :)

Ja, hát gyárilag férfiak vagyunk.

2014. aug. 3. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó ég ez baromi bizarrrr így...

Lehet igaza van az elsőnek, biztos hogy nem búza?

2014. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert egyfolytában csajozik, ennyi nője Hefnernek nem volt, mint neki. Aztán meg lehet, hogy pályát váltott közben...
2014. aug. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!