Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt valaki aki egy betegsé...

Van itt valaki aki egy betegsége által nagyon megváltozott, és ezáltal szinte társasági élete sincs?

Figyelt kérdés

Régebben jobban szerettek velem lenni az emberek, pedig akkor is bunkó voltam, de pár éve még jobban az lettem, amióta egy súlyos betegséggel megküzdöttem...

Még bunkóbb lettem és amig régen szerettek velem lenni, most már kevésbé, és néha ha van egy kis társasági életem, akkor se szerzek új barátokat, és érzem, hogy a régiek is unnak és zavar a jelenlétem. Tusom, hogy változtatnom kéne, de nem tudom, hogyan..volt már valakivel hasonló? ha igen hogy oldotta meg? va valami tanács, vagy pszichológia könyv ami segit megtalálni a kedvesebb magamat, vagy valami amivel megtudod bizni az emberekben vagy jobban tudok hozzájuk viszonyulni?



2014. aug. 3. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én előtte nyitott, vagány, társasági ember, csapatvezető vezéregyéniség voltam, utána zárkózott lettem és zárkózottságom miatt nem keltem fel mások kíváncsiságát max pár szót mondok néha(gondolom, ez nem túl vonzó).

Megoldást nem tudok, de engem is érdekelne ha rátalálsz, nagyon boldog lennék mert ez esetleg nekem is segíthetne.

2014. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!