Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom teljesen...

A legjobb barátom teljesen megváltozott! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Azt mondja,hogy fontos vagyok neki,de ha nem tudom az új énjét elfogadni,akkor "sajnálja"!Ezzel szemben neki újabban problémája van azzal,ha nem viccelődök vele eleget!Sokat bunkózik mostanában!Szeretem,de mégis olyan gyomorgörcsöm van,mikor beszélek vele,mert azt érzem,hogy szeretnék neki megfelelni,de nem tudok!
2014. júl. 29. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne is akarj neki megfelelni, egy barátság nem a megfelelési kényszerről kell hogy szóljon. Ha őt ennyire hidegen hagyja, hogy nem tudsz azonosulni az új énjével, akkor lehet jegeld egy picit ezt a barátságot. Elvégre ő nem érti meg, hogy neked ő fontos, de nem ezt az embert kedvelted meg annak idején. Én szüneteltetném az biztos, de úgy, hogy előtte elmondanám neki hogy nem megy így ez a barátság tovább, hagynám gondolkodni. Ha neki is számít a dolog, úgyis keresne. 24L
2014. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen kapcsolatban egy kis megfelelési kényszered is van (nemhogy gyomorgörcsöt okozó!), akkor az a kapcsolat nem működik, nincs értelme fenntartani. Az egészséges kapcsolatok az elfogadásról szólnak.
2014. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!