Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 25L, egy jó barátnőt keresek...

25L, egy jó barátnőt keresek Bp-ről 22 és 29 között?

Figyelt kérdés
Tehát 25L vagyok, már hosszú évek óta nincsenek barátaim, max ismerőseim, haverok, de leginkább azok is csak fiúk, mert sajnos olyan szakon tanulok ahol gyakorlatilag én vagyok az egyetlen lány :( Velük, srácokkal, pedig nem szeretnék eljárni meg bensőséges viszonyt kialakítani, mert van párom! Olyan lányt keresek aki nagyon hasonlít rám (beszélgetésből ki fog derülni) és akivel személyesen Bp-en is tudok találkozni, vásárolgatni, szórakozni.. stb.. Levelezős barátnőm már van, ezért most tényleg személyes kapcsolatra vágyom. Nyugodtan írjatok akár itt válaszban akár priviben, nagyon várom!

2014. aug. 4. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van párom, de azért még létezik férfi-női barátság. Igaz az esetek 80%-ban az egyik fél többet akar egy idő után, de ha mindketten boldog kapcsolatban élnek és értelmesek akkor marad csak barátság :-)
2014. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, fiúkkal is jókat lehet beszélgetni, volt már fiú barátom tizenéven keresztül, de most kivételesen tényleg lányt keresek
2014. aug. 4. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, hiányoznak az igazán jó barátnők, akikkel el lehet járni ide oda, vagy csak össze lehet ülni egyet beszélgetni, vagy filmezni. Sajnos igazi barátnőm már nem maradt, akiket annak tartottam, mindben csalódnom kellett. Nem vagyok pesti, tehát nem írom hogy oké, benne vagyok, de ha gondolod és kedved lesz mégis levelezni, írhatsz bátran! Azt viszont tudom, hogy itt is van sok jó fej, és értelmes ember, biztos találsz olyat akivel jól el tudsz majd beszélgetni! 24N
2014. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! én 27 éves vagyok, belvárosban lakom.:) szellemi munkát végzek, értelmes vagyok. Szeretek szórakozni meg vásárolgatni, néha sportolni (de csak, ha utána veszünk fagyit, vagy jégkrémet, én rugalmas vagyok, mindkettő jó:))


Ha gondolod, írj privit!:)

2014. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ejnye na utolsó! :D

Sajnos nem tudok ez ügyben közben járni, de remélem találsz majd valakit!

2014. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi lehet abban amit írtam, mert még mindig csak várok!?
2014. okt. 27. 19:26
 7/10 anonim válasza:

Szia, én is hasonló helyzetben vagyok.


Én 23 éves lány vagyok. Írj ha gondolod. :)

2014. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2014. okt. 30. 10:15
 9/10 anonim válasza:
Nekem nem. :(
2014. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Te vagy a 23 éves lány aki legutóbb írt? Mert akkor elküldöm mégegyszer ha nem ment el...
2014. okt. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!