Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akarok neki megfelelni?...

Miért akarok neki megfelelni? És miért hiányzik?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt voltam masszőrnél és nagyon jó hatással volt rám. Együtt mentünk hazafelé kezelés után és olyan kisugárzása volt amit eddig még senkinél sem éreztem.

Adott pár tanácsot nekem, hogy hogyan kellene életmódot váltanom, meg hogy ő is hogyan edz és elkezdtem én is. De csak azért mert Ő mondta. Valahogy - nem is tudom - de tetszeni akarok neki. Amióta megismertem azon jár az eszem, hogy hogyan dobhatnék le pár kilót, el is kezdtem diétázni, és ha sikerül akkor veszek pár jobb ruhát is...

Olyan mintha még most is "varázslat" alatt lennék, pedig már nem találkoztunk vagy három hónapja. És hiányzik a személyisége is... tényleg még nem találkoztam ilyen vonzerejű emberrel...

Minden nap eszembe jut, és motivál az edzések során is, és arra gondolok hogy biztos tetszene nekik a végeredmény ha találkoznánk később. - De ha épp az jut eszembe hogy ha mondjuk nem is ismerne meg vagy nem érdekelné akkor meg elszomorodok. :S :(

Mi történik velem? Én nem ilyen voltam, nem is jellemző rám, hogy így magával ragadjon bármi is.

Hogyan jöjjek ki ebből a helyzetből? Nem vagyok benne biztos hogy normális egy ilyen érzés egy olyan emberrel szemben akivel csak háromszor találkoztam :S


2014. aug. 5. 18:36
 1/4 anonim válasza:

1) mi vagy? férfi vagy nő?

2) a masszőröd mi? férfi vagy nő?

2014. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1) nő (és bi)

2) nő - és 70%-ig biztos vagyok benne hogy ő is bi

2014. aug. 6. 19:03
 3/4 anonim válasza:

szerintem találkozgass vele és menj biztosra..

nem igazán tudok most segíteni, mert nemrég kaptam egy visszautasítást egy lánytól, mert úgy látszik félre értelmeztem a dolgot..

azt mondta nem ő az a lány aki hozzám való, de szerintem ezzel azt akarta mondani hogy én nem vagyok az a fiú aki hozzá való..

az az egy közös van bennünk hogy elkezdtem edzeni hogy kinézzek valahogy és rá gondolok mikor edzek.. csak az a külömbség ezen téren kettőnk közt hogy én majdnem 2 méter magas vagyok és sovány, mert nem tudok hízni.. szerintem a magasságom miatt utasított vissza.. na de mind1..én szúrkolok neked hogy ledobj pár kilót és minnél jobban alakuljon a kapcsolatod a masszőröddel :)

2014. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy :)
2014. aug. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!