Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha ilyen vagyok? Nem...

Baj ha ilyen vagyok? Nem akarok megfelelni senkinek.

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon magasak az elvárásaim, nem csak magammal, de másokkal szemben is. Ez már önmagában probléma, de ehhez társul a makacsságom, büszkeségem is, és az is, hogy én nem tudok csak "haverkodni".. Nem tudok jóba lenni azokkal, akiket valamiért nem tartok szimpatikusnak, vagy látom hogy nem szívesen beszélgetnek velem..

A másik baj, hogy a kinézetem miatt elég sokan (főleg lányok) alapból elítélnek, pusztán féltékenységből.. És nagyon rossz, hiszen aniélkül utálnak hogy ismernének.. :\

Persze olyanok is vannak, akiket én bántottam meg, és azért nem bírnak.. De ilyen kivel nem esik meg? Na mindegy..

Szerintetek min változtassak? Nehezen nyílok meg, és zárkózott vagyok, amit mások esetleg annak tudnak be hogy nem elég jók nekem.. De mit tegyek ez ellen?? :\


2013. ápr. 20. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell megváltoznod ha nem akarsz...

Legalább is ha te így érzed jól magad (van társaságod), akkor minek is akarnál megváltozni.

2013. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Ha nárcisztikus a személyiséged, akkor minél hamarabb kezdj el megváltozni, mert ez nem vezet sehová.

Mondjuk kezdj el olvasni pszichológiai könyveket. :)

2013. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!