Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A végén miért maradok vagy...

A végén miért maradok vagy fogok egyedül maradni?

Figyelt kérdés

Eddig elég sok 'barátom' volt.De egyenként végül is mindenki magamra hagyott csak egy barátnőm maradt...de talán ő sem sokáig.Az eddigi 'barátaimmal' kb csak ő köt össze...ha kimennek valahova csak ő hiv magukkal.Miért vagyok ilyen láthatatlan?Miért hagynak el?

Hogy szerezhetek uj" haverokat?"



2014. aug. 5. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod a pénzbeli barátság sokmindent tönkretesz a mai világban....,illetve ha nem vagytok egy hullámhosszon,nézőponton stb.
2014. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezért egyedül fogsz maradni,mert nem értessz egyet a tömeggel.Értem.
2014. aug. 5. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod, inkább maradj egyedül, mint hogy rossz társaságba kerülj, ezáltal pedig bajba, vagy pedig az a társaság hibája, ha nem fogadja be azt, aki már egy picit se olyan, mint ők. Próbálj meg olyan barátokat szerezni, akiknek hasonló az érdeklődési köre, mint a tiéd.

Pl nekem gimiben voltak olyan tapasztalataim, hogy igaz, az osztályban klikkel voltak, de sehova se tartoztam, mert nem jártam bulizni, nem ittam alkoholt, nem voltam részeg minden hétvégén és nem pasiztam, akkoriban.

De az életem helyre billent ilyen téren mikor fősulis lettem, úgyhogy most happy minden. :)


Szívből kívánom Neked, hogy találd meg a hozzád hasonlóakat, akikkel együtt tudsz lenni mindig! :)

2014. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a felgyorsult élet, az eszement igények miatt.
2014. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!