Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szerintetek normális? Már...

Ez szerintetek normális? Már az őrületbe kerget és elszomorít! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm 15 én meg 13.Egy évig felhőtlen kapcsolatunk volt.Mindig segítettem neki,meghallgattam stb.ő ritkábban.Pár hónapja összeveszett velem,mert,h focit nézek és ez őt zavarja.Megbeszeltuk,kibekultunk.Oke.Ezután elutazott másik baratnojehez és irtam neki,hhogy van,micsi stb.Meg segitseget kertem,mert az egyik csaladtagomnak baja volt.erre o azt irta hagyjam beken unalmas vagyok meg minden sertot:( Legujabban regisztralt ask.fmre es ott jartatja a pofajat.Teljesen megvaltozott,engem el is felejtett,pedig en soha semmi rosszat nem tettem ellene.Elvesztette a szuzesseget es behulyult.Azt hiszi meno es k*vaskodik csak,h engem zavarjon.Mit tegyek?Legszivesebben megvernem

2014. aug. 9. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Verd meg! :D Nekem is van barátnőm aki csak ugy elk*rvult, összevesztünk, nem érdekelt többé, lesz*rtam, és amint halottam hogy nekem/rólam sértő dolgokat mondd, olyanokat mondtam neki hogy a haja is égnek állt tőle. Amugy nem vagyok verekedős típus, csendesebb féle vagyok, de velem ne szorakozzon egyik ribi se mer alárugok. :D Ne hagyd hogy ribik szórakozzanak veled. Hagyd a fenébe, keress más barátnőt. 13/L ha van kedved irj privit ;)
2014. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
Ne verd meg, de tipli. Felejtős. Egyébként is hozzád képest egy öreg 3,14csa.
2014. aug. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első köszönöm<3:) írtam privit

Második..ezt nem egészen értem...elmondanád értelmesen?:)

2014. aug. 9. 13:02
 4/6 anonim válasza:
46%
Vigasztaljon az a tudat, hogy bármennyire menőnek képzeli magát, ő is csak egy egyszerű ember. Bármelyik nap elbaszhatja egy autó vagy beleeshet egy nyitott csatornába. Vagy elkap vmi nemi betegséget és abba pusztul bele.
2014. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. ne b*zd XDDDDDD szakadok rajtad XDDDDD koszonom  :DDDDD
2014. aug. 11. 11:38
 6/6 isten halála válasza:
Hagyd a fenébe legfeljebb egyedül halsz meg
2018. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!