Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm megharagudo...

A legjobb barátnőm megharagudott rám, mert nme fogadtam el a tanácsát. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek általában elmondom a fiús ügyeimet. Van egy fiú, akivel sokat beszélünk, de csak barátok vagyunk, viszont nekem tetszik. A barátnőm azt mondja, hogy felejtsem el, ne beszéljek vele, mert nem éri meg, randira se hiv, s csak akkor beszél velem, mikor unatkozik, viszon egész nap beszélek vele skypeon. Egyik nap veszekedtem egy kicsit ezzel a fiúval, s mondtam a bnőmnek is, és kértem tőle tanácsot. Ő megint azt mondta, hogy ne válaszoljak neki, de nem érti meg, hogy én odavagyok a fiúért, és nem szeretek vele vitatkozni. S azt mondta a barátnőm, hogy szánalmas vagyok, hogy válaszolok a fiúnak,és a fiú is az. S azt is mondta, hogy többet ne forduljak hozzá tanácsért

2014. aug. 9. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

pfff xD

szerintem meg barátnőd féltékeny rád és azért mond ilyeneket :D

ha egyszer kibékültél a fiúval miért ne beszélhetnél újra vele?

2014. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a baj az ilyen barátnőkkel,hogy eléggé gyorsan a sz... tudnak hagyni.Szóval rá nem számíthatsz eléggé.De abban igaza van,hogy a fiúnál feleslegesen pedálozol,mert ebből soha nem lesz semmi,hiába is akarod.Ha egy fiúnak nem tetszik egy lány,akkor nem tetszik,sajnos!Mindannyian voltunk így,hogy olyan emberre vágytunk,akit nem kaphattunk/kaptunk meg.Ez egy átlagos dolog.De közel sem nagy probléma úgymond,mert még ha baromi nehezen is lépsz tovább,de akkor is tovább kell lépj,legalábbis a szerelemben.

Aztán meg amúgy barátod lehet...csak nehogy akkor meg pont azt kifogásolja,hogy "rátapadsz"...


A barátnődhöz meg tényleg ne fordulj semmiért,mert majd még jobban bántani fog,az ilyen emberek bántani képesek csak.

2014. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én hallottam egy hasonló esetről, majdnem ugyen ez a szitu volt. Szerintem az a legjobb, hogy ha a barátnődet békén hagyod ezzel a dologgal, mert lehet hogy ő is bele van zúgva a srácba ahogy az előttem lévő írta, de szerintem valószínűbb az, hogy tényleg csak szánalmasnak tartja az egészet, amit én hallottam sztorit abba ez volt és a lányt nem érdekelte a srác csak idegesítette h mit bénázik a baráátnője. Hát lehet nem voltam túl világos de sztem hagyd őt ezzel a témával beszélj másról vele. Ha érdekli a srác úgyis felhozza a témát ha meg nem akkor csak idegesítette h bénázol..
2014. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fiuval kibekultem. Da a baratnom folyton kerdi, hogy mi a helyzet, s ha mondom hogy kibekultunk, akkor megint azt mondja, hogy hagyd a fenebe, meg szanalmas vagy, stb.
2014. aug. 9. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Chh... xd a barátnőd is szerelmes a fiuba. Másképp ha igaz barátnőd lenne mindig összefele tolna kettőtöket, az én barátnőim is ilyenek, viszont ha szerelmes ő is a fiuba akit te szeretsz akkor persze hogy magának akarja, és nem nekerd, ne hallgass rá, nyugodtan legyél a fiúval, de ha a fiúnak nem tetszel akkor nincs mit tenni, csak barátok lehettek, viszont ne hagy hogy bárki a barátságotok útjába álljon, és talán lesz még alkalom hogy a fiú beléd szeret.
2014. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a barátnőt nagyon gyorsan likvidálni kéne a bizalmasaid közül.


Először is ne kérj tanácsot,légy önmagad.


Másodszor,mikor nekem azt mondta a csaj,akivel barátkoztam,h többet nem áll velem szóba,ha folytatom evvel a fiúval,hát nehogy már,inkább vele nem állok szóba,hogy jönnek ezek ehhez.


Harmadszor,amióta semmilyen "kisaranyos"" bnőt nem engedek belelátni kivel akarok összejönni,azóta minden sikerül,nem kavargásznak végre az életemben.

2014. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most olvasom a 4.ik válaszod,folyton kérdez és nagyon fájdalmas neki,hogy kibékültetek??!!


Megmondom én ki a SZÁNALMAS,Ő!!


Te tényleg ennyire nem látod?Amíg nem látod nem lesz normálisabb magánéleted sem!

2014. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!