Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van fiú-lány...

Szerintetek van fiú-lány barátság? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja,hogy az egyik fél többet fog érezni egy idő után, de ez minden esetben igaz?
2014. aug. 9. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem igaz. Van egy tök jó fiú barátom (lány vagyok:)), és teljesen jól elvagyunk. Mondjuk azt nem tudom, hogy az ő részéről hogy áll a dolog:).
2014. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
79%
Én azt hittem, van, másfél évvel ezelőttig, előtte évekig voltunk barátok a mostani párommal. Most fogunk összeköltözni. szóval, nincs fiú-lány barátság
2014. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Nincs, nem volt és nem is lesz.

Igazam bizonyitására rögtön benneteket veszlek elő, első igazolás, hogy te feltetted a kérdést, mert ez a dolog téged foglalkoztat. Rögtön a másik igazolást pedig az első válaszoló adja aki önkéntelenül is elárulja, hogy érdekli az hogy a barát fiú vajon miként is gondolkodik róla.

2014. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Első kommentelővel egyyet értek,én is így vagyok vele,hogy nem tudom a másik fél mit érez(én is lány vagyok) a második kommentelő meg hát nem tudom... szerintem létezik valamennyire,vagy hát nem tudom..
2014. aug. 9. 18:24
 5/18 A kérdező kommentje:
r3d4me ! van benne valami,amit írtál,de mégis kételkedek és nem tudom..
2014. aug. 9. 18:30
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem van benne valami, hanem minden benne van. A fiú-lány barátság egy délibáb, egy ferde önigazolás addig mig az a kétértelmü helyzet áll elő, ha lenne ilyen már rég kihalt volna az emberiség.
2014. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Két embert tudok most a barátomnak nevezni és mindketten lányok. :) 18/F
2014. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Különlegescsajszi ***** válasza:
69%
Hát lehet van,nem merem azt mondani,hogy nincs,de ha jól tudom nő és férfi közt mindig is volt,van és lesz is egy különleges vonzalom,és ha van barátság,akkor ahhoz nagyon ki kell ismerni a másikat,és lenni kell egy olyan dolognak a két fél között,ami miatt nem tekintenek másként egymásra barátságtól többet.. Amúgy meg az esetek többségében igen igaz,hiszen a vadászösztön mindkét nemben egyaránt megtalálható!
2014. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, én suliban is többet lógtam fiukkal,mint lányokkal, és a többséggel nem volt semmi érzelem ,barátságon kívül.
2014. aug. 9. 18:43
 10/18 anonim ***** válasza:
A barátság szót se lehet meghatározni. Így értelmetlen a kérdés.
2014. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!