Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetek barátokat?...

Hol szerezhetek barátokat? Olyanokat, akik nem beszélnek ki a hátam mögött, és számíthatok rájuk.

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Google a barátod
2014. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, de én azért tettem fel itt a kérdést, hogy ne kelljen google-zni!
2014. aug. 10. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Most priviket vársz? Vagy kommentelőket, hogy:

"Szia! Tudom mit érzel :(. Én mindig kiállok a barátaim mellett, soha nem beszélném ki őket. 15/L írhatsz privit ha gondolod :))"

2014. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látom, nagyon megértőek vagytok....
2014. aug. 10. 20:07
 5/10 anonim válasza:
Ne is haragudj de szerintem az nem csak a barátaid hibája ha kibeszélnek valószínű hogy veled is lehet baj ha a szerinted igaz barátok kibeszélnek
2014. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem beszél ki senki, mert nincs semmi haverom, se barátom.
2014. aug. 10. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy beszéljenek veled írj magadról. Pl ha vékony 16 éves lány vagy aki szeretne végre valakit több 100 privit kapsz majd.
2014. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Inkább 15 éves fiú, és nem vagyok se sovány, se kövér.
2014. aug. 10. 20:25
 9/10 anonim válasza:
Szerintem igaz barátokat csak a sors és csak a véletlen hozhat keresve nem fogsz találni. Azt javaslom mozdulj ki menj bulizni(ha nincs kivel tesót vagy unokatesót kérj meg hogy vigyen el) mert ott a barátok gyorsan jönnek de vigyázz gyorsan mennek is ha nem figyelsz oda. Légy nyitott és határozott más emberekkel vagy különben sosem fogsz elérni semmit az életben.
2014. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan barát nincsen aki nem beszél ki a hátad mögött.Mindenki kibeszél aztán meg csalódsz is bennük és vége a barátságnak ami állítólag örökké is tarthat.
2014. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!