Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám tesztelni a...

Hogyan tudnám tesztelni a barátaimat, hogy tényleg számíthatok rájuk? És nem csak megjátsszák magukat, hogy igen-

Figyelt kérdés

Elég sok barátomról kiderültr, hogy igazából csak játszották, hogy a barátjuk vagyok. Én engem nem kedveltek igazán, csak ha kellett nekik valami, akkor rám mosolyogtak, és megköszönték. Tehát úgy csinálták, hogy le se esett, mert Ők is néha adtak dolgokat. Például, ha nem volt cigijük, ki adott? Én. Ha kellett még 100ft ki adott? Én. De Vissza is adták, ezért nem értem. Mikor nekem kellett cigi, adtak, vagy pár száz ft, adtak.

Szóval hónapokig, évekig azt láttam rajtuk, hogy tényleg a barátjuknak tartanak. Aztán volt, egy pont mikor rájöttem, hogy "hé, várjunk csak, mostanában mindig én adok, ők meg semmit, mostanában csak akkor keresnek, ha kell valami, amúgy meg sose, mostanában mikor kerestem őket fel se vették a telefont..."

És így rájöttem, hogy nem is vagyok a barátjuk, csak afféle "pancser" akit jó kihasználni.

De mondom, ha ez így van, miért csinálták azt, hogy Ők is adtak vissza? Ők is elhívtak néha?

Nem úgy használtak ki, hogy "Csá, adsz 1 szál cigit? Köszi na csá!" és mentek volna tovább, hanem éreztem, mintha kicsit a barátaim lennének.


Miért csinálták ezt? Hogy ne essen le egyből a dolog?


És hogy tudnám ezt kivédeni a többi embernél?


Mivel lehet ezt letesztelni? Nem akarok megint úgy járni, hogy hónapokig azt mutatják, hogy a barájuk vagyok, utána meg le se tojnak?



2013. szept. 29. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne cigizzetek, lúzerek.

Ha jó emberismerő vagy, akkor meglátod a valódi énjét az embereknek. Ha nem, akkor csak így tudod, hogy kiismered idővel.

2013. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyet tényleg lehet látni. Ezzel a teszttel vigyázz, nehogy kiderüljön, hogy egyik sem a barátod. Az ilyen adok-kapok inkább valami üzleti partnerség, mintsem barátság.
2013. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!