Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg rám a...

Jogosan sértődött meg rám a haverom?

Figyelt kérdés
3 napja megbeszéltük a barátaimmal, hogy lesz ma nálam egy házibuli. De tegnapelőtt rájöttem, hogy nekem mégsem jó a mai nap. Még akkor fel is hívtam mindenkit és lemondtam. Azóta az egyik haverom halálosan meg van rám sértődve, hogy ő számított erre a bulira, és mekkora szemét vagyok, hogy lemondtam. De előtte való nap beszéltük csak meg, és már másnap lemondtam, szóval nem az évszázad partiját fújtam le, csak egy szimpla házibulit(kb. 6an lettünk volna). Bocsánatot is kértem mindenkitől, tőle is. Ennek ellenére rám haragszik. Szerintetek jogosan sértődött meg rám ennyire?

2014. aug. 10. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jogos, elvégre hadd döntsd már el te, mikor tartasz házibulit a saját házadban... ha továbbra is puffog, kérdezd meg tőle nyíltan, mi a baja. Hátha észreveszi magát...
2014. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem be akart baszni a hétvégén.
2014. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Quasar07 ***** válasza:
Nem jogos. Csak hiszti. Majd megbékél. De ne neked kelljen már ezért bocsánatot kérni..
2014. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!