Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg a haverom?

Meleg a haverom?

Figyelt kérdés
Van egy jo baratom ismerem vagy egy eve az elejen is furcsa volt picit fura a hangja van amikor kicsit bu..zis tobbnyire ami picit ijeszto.Mondta hogy voltak baratnoi meg szeret is egy lanyt de amikor megyunk valahova nem nezzi hu de jo ez a csaj vagy az csaj pedig ugy allitja magat hogy nagy csajozos.Sokszor megolel meg mobdja higy szeret ami meg ijeszt mondta hogyctestverkent szeret de en picit felek tole mert mas spannal is van resveries kapcsolatom multkot kerdeztem tole hogy az e de felhaborodott majd kibekultunk .En ugy gondolom eltudnam fogadni ha az nem tudom miert gondolom birom mint embert de kicsit ijeszte belegondolni ha iszunk ram madzna vagy megrosszabb .Remelem alaptalan paranoia es elnezest a hibakert.
2014. júl. 4. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt: lehet, hogy be se jössz neki.

Másrészt: ha rád mászik, leállítod.

2014. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy meleg csak egy kicsit "érzékenyebb" srác fiúk között is vannak ilyenek és téged tart a legjobb barátjának ezért viselkedik így veled ne félj ettől :)
2014. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat remelem hogy nem az csak fura hogy fullra ferfiasnak latszik de velem lagyabb ha bevallja elfogadom de ne akarjon tolem semmit :-(
2014. júl. 4. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok ahogy írtam mert a külvilágnak ő a "férfi" a "macsó" mert a társadalom szerint ez a jó viszont te vagy a legjobb barátja és neked önti ki a szívét az érzelmeit azért mert egy fiú érzékenyebb még nem meleg :D de majd ha idősebb leszel rájössz :)
2014. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak fzra higy mindha sokszor hogy jol nezzek ki
2014. júl. 4. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem gej :D
2014. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy meleg, csak kicsit úgy tűnik. Lehet hogy csak lányosan viselkedik.
2014. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!