Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3-as barátság. Mit csináljak?

3-as barátság. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van két "legjobb" barátnőm, és nem tudom de ők mindig többet vannak együtt, egymáshoz közelebb laknak. Mindig azt mondják h ne higgyek olyanokba h hármas barátság nem létezik, de mindenhol ezt írják. Mit tegyek?

2014. aug. 11. 21:31
 1/6 anonim válasza:
Dori hidd mar el hogy ugyanolyan jo baratom vagy mint nori es kit erdekel h o kozelebb lakil megis veled talalkozok tobbet ugyhogy ne legyel mar ezen annyira kiakadva... amugy mit szoljon viki? Merthogy elvileg o is a legjobb bnok megis nem tartjuk annak...
2014. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
három barátnál mindig van egy aki az a bizonyos 3.
2014. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül... simán meg lehet oldani a 3as barátságot, persze nem minden esetben működik.
2014. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már kétszer voltam ilyen helyzetben, és sajnos mindkét alkalommal én voltam az a bizonyos 3. és ez nagyon rossz volt, mindig kicsit kirekesztve éreztem magam.Idővel meg is szakítottam velük a kapcsolatot mivel nem éreztem jól magam ebben a hármas legjobb barátnőségben de attól még nem kizárt,hogy másoknál beválik.
2014. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanabban a helyzetben voltam, mint te. Volt 2 legjobb barátnőm, de mégis úgy voltunk vele, hogy inkább csak ketten találkoztunk többet, mert egymást jobban szerettük. Persze jó volt az is mikor 3-an voltunk, elhülyéskedtünk meg minden, de a 3. barátnőnk mindig féltékenykedett, hogy vele nem foglalkozunk stb. Emiatt megromlott a barátságunk vele és már alig beszélünk :S


Szerintem hármas barátság nem létezik, mert az embernek csak 1 legjobb barátja lehet és mellette lehet több sima barát. Mert ugye a legjobb barátunknak sokkal több mindent elmondunk, olyan dolgokat is amiket egy sima barátnak nem feltétlenül.


Szerintem döntsd el, hogy te melyik barátnődhöz kötődsz jobban és vele foglalkozz többet. Ha te érzed azt, hogy ők a hátad mögött többet találkoznak vagy téged nem hívnak el magukkal akkor hagyd őket és keress új barátokat.. nem éri meg emiatt elrontani egy barátságot :S

2014. aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De ne mondjatok mar neki hogy keressen uj baratokat mert nincs ra szuksege. Azert gondolja hogy jobban szeretem a masik lanyt merthogy nem vele mentem usziba amit mellesleg apa dontott el hogy kivel megyunk!es milioszor mondom dorinak hogy ugyanugy szeretjuk de nem fogja fel pedig nincs miert aggodnia mert soha nem mondtam hogy a masik lanyt jobban szeretem.... 
2014. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!