Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól döntöttem a...

Szerintetek jól döntöttem a legjobb barátnőmmel kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vele(XX-nak nevezzük) 1-2 éve vagyunk nagyon jóban és nagyon jól elvoltunk csak jött ez új gyerek az osztálya és otthagyott aztán ez még 3-szor 4-szer eljátszotta hogy otthagy én meg egyedül maradtam aztán pár hónap múlva mindig bocsánatot kért és megbocsájtottam neki. Most ebben az évben jobban kijöttünk egymással egymás szünetbe is többet beszéltünk facebookon is. Aztán megint otthagyott egy új lány miatt... Aztán én elkezdtem barátkozni más lányokkal és a legtöbb lánnyal jóba lettem és aztán valahogy nagyon jóba lettem egy msik lánnyal akivel most jóban vagyok nevezzünk (XY-nak)ő most is a legjobb barátom . És XX miután otthagyott azután elkezdett engem degradálni minősíteni meg XY-t szídni hogy átver meg minden... Utána kis szünet volt mert nem szóltunk egymáshoz most meg újra "jóba" lettünk és mindig szidja azokat az embereket akikkel jóba vagyok meg csak magával törődik és én vagyok a lelki szennyesládája... Aztán mostanában elegem lett ebből és véget vetettem ennek a barátságnak (nem volt szép tőlem de elküldtem más éghajlatra) 15-16/L

2014. aug. 12. 23:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Jól tetted hogy elküldted! Mással kezdett barátkodni, mikor meg te is mással kezdtél irigykedett... Milyen lány az ilyen? Ha nem küldöd el, talán még meg is próbált volna ellenükfordítani, aztán megint otthagyott volna... Szóval okos vagy jól tetted! :)
2014. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jól tetted! :) Az ilyen menjen a tudodhova..
2014. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na végre egy értelmes ember! :D A legtobb lány olyan szánalmas, hagyja magát az ilyeneknek, ez már egyenesen idegesitő. Nagyon jól tetted!! :D


Én már hamarabb is elküldtem volna, max 2 esélyt kapott volna és kèsz.


Ahhoz meg hogy jön ő hogy azokat sértegesse akiket én szeretek? Úgy képen töröltem volna.... vagy ha nem is, de akkor is megmondtam volna neki hogy "Idefigyelj, nekem te ne sértegesd, azokat akiket szeretek, mert nem is ismered őket, ugyhogy le lehet róluk szállni!" . Aztán biztos beállt volna a szája! Nekem alapból nem is kellenek ilyen pletykás barátnők, én az én barátnőmnek is megmondtam a magamét amikor pletykálni kezdett, aztán azóta nem csinálja. :3

2014. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!