Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy ha vannak...

Miért van az, hogy ha vannak is olyan barátaim, akikkel kívül-belül ismerjük 1mást és mindent átvészelünk 1ütt meg még a másik legapróbb titkait is tudjuk,1szer csak vége lesz. De örökre? Minden ok nélkül csak néha elnevetünk meg Szia és kész

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:45
 1/6 A kérdező kommentje:
....és tényleg, mindenfajta emberrel, minden fajta anyagi-és lelki hátterű emberrel ez volt. Pedig én okos, humoros, alapvetően kedves vagyok, bár néha eléggé szószátyár, de tűrhető kereteken belül. A családi életem lelki rombolása közrejátszhat ebben?
2014. aug. 13. 21:47
 2/6 anonim ***** válasza:

"1szer csak vége lesz.

De örökre? Minden ok nélkül"

az ilyent nem nevezném barátnak .

2014. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
....csak az a baj, hogy már tényleg minden létező fajta emberrel (szegény, gazdag, tanult, buta, nyugodt, balhés, otthon maradós, bulizós) próbáltam már, és sosem volt tartós. Rohadt kellemetlen! Most vagy én cseszek el mindig valamit, vagy vonzom ezeket az embereket vagy én vagyok egy másik világ mint mindenki más.
2014. aug. 13. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
ne agyalj ezen ha valakik barátok akkor ok nélkül nem válnak szét (még okkal se nagyon )
2014. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki állandóan változik, így megesik, hogy egy idő után már nem vagytok egy hullámhosszon a régi barátokkal. Nekem is sok olyan barátom volt, akikkel egy idő után egyszerűen "ellaposodott" a kapcsolatunk, elsodort egymás mellől az élet, de ez nem olyan hatalmas baj. A haverok jönnek-mennek, de mindig megismersz új embereket, akik az adott életszakaszokban melletted maradnak. Szerintem ne agyalj ezen "feleslegesen", ha nagyon szeretnél valakit megtartani, akkor harcolj a barátságért! Hiszen minden kapcsolat két emberen múlik. :)
2014. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értettem mert mindig ez van/volt.. :P De amúgy tudom, hogy igazatok van. :) Köszönöm a segítségeteket!
2014. aug. 14. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!