Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a laptopom. A benne...

Elromlott a laptopom. A benne lévő HDD-ről hogyan tudnám az adatokat visszanyerni? Gondolom nem úgy működik, hogy szimplán belerakom a másik laptopba és kész.

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
De egy asztali pc-be berakhatod és ott lementheted.Esetleg egy kisméretű külső házba.Mindenképp kell hozzá egy másik "több" vinyót lekezelő gép.
2013. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Azt hol tudom megnézni,hogy az adott gép hány vinyót tud kezelni?


Néztem laptop vinyóhoz való kisebb házat,az usb csatlakozású.


Más: Minden laptopba ugyanolyan nagyságú HDD-k vannak?

2013. nov. 29. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy egy gépbe hágy vinyót tudsz rakni?Amennyi csatoló van.PATA/SATA.Azt az egyet ami neked van van simán rátudod dugni.Biztos elbírja a táp.A külső házak többnyire usb csatolásuak.Vagy külön áramforással vagy egy vagy két usb csatlakozással.De lehet E-SATA is de ahhoz kell hogy a rácsatolandó gépen legyen csatlakozó.
2013. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A laptopokban meg annyiféle hdd van amennyifélét gyártonak.Asztali PC-be van átalakító amibe betudod tenni a vinyót.Mert az ugye kisebb.De az adatmentés idejére csak lerakod valahova(persze egyenesen)
2013. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi,még 2 kérdés.


Van asztali gépem,de ha akarom akkor laptopra is rá tudom csatlakoztatni usb segítségével?


Olyat is hallottam,hogy pl van egy adott alaplapod ehhez vinyó amire rakod az op rendszert és ezt nem tudod csatlakoztatni másmilyen alaplapú géphez, ez hülyeség,igaz?

2013. nov. 29. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
fogod tudni csatlakoztatni, a rá telepített rendszer nem változtat semmin
2013. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod csatlakoztatni csak nem fog elindulni.Az operációs rendszert mikor felhúzzák akkor azon a gépen azokhoz a hardverelemekhez telepítődik.Tehát ha átrakod egy másik gépbe akkor bootoláskor keresi azokat a hardvereket amin települt.Nagyon régen volt a Win 98 idején hogy rakosgattam a vinyót és elindult.Persze nem működöt sehogy sem.Amúgy ha hasonló konfigurációba berakja valaki a rendszervinyót.Csökkentett módban meglehet próbálni elindítani.
2013. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze ez nem usb csatlakoztatásra vonatkozik.Azt minden gépre rálehet csatlakoztatni ami ismeri az usb-ét.
2013. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,majd látom hogy sikerül.
2013. nov. 29. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!