Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a helyes?

Hero of Oakvale kérdése:

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy haver mesélt még 2 éve egy lányról és beszámolt róla, hogy ő szerelmes belé.

A baj ezzel csak az volt, hogy nem mert hozzászólni semmit, sehogyan nem mert közeledni felé.

Én meg egy rosszabbik pillanatomban ráírtam a csajra, hogy figyeljen már tetszik a gyereknek, ugyanis már nem bírtam elviselni,hogy haver folyamatosan róla beszél de lépni nem mer semmit, de olyan szinten, hogy még beszélgetni se szokott

a csajjal, pedig volt rá alkalma nem is egyszer. Tehát írtam a lánynak és közölte, hogy oké de neki nem jön be a

csávó, viszont megfogadtuk, hogy neki sose mondjuk el, hogy mi beszéltünk egymással, illetve hogy róla beszéltünk.

A baj az ott kezdődik,hogy én viszont azóta elég sokat szoktam beszélni a csajjal, 2-3 naponta, de csak is kizárólag facebookon, és teljesen ártalmatlan témákban ( engem "úgy" nem érdekel ), de erről azóta se tudott a csávó ( továbbiakban legyen "G" ). Egyszer azonban be-likeoltam egy db képét a lánynak,és G szó szerint miután megtörtént a like 5 percre rá már

írt is, hogy én miért likeolgatom az ő ismerőseinek a képét stb, és megkért,hogy vegyem ki a like-ot amit meg is tettem.

Következő napra rá viszont G be durcásodott és letörölt engem a fenébe valamint közölte, hogy többet nem akar velem beszélni stb, mondtam oké akkor nem beszélünk és nem is kerestem a továbbiakban. Na most viszont pár hete rám írt, hogy hát elnézést

kér meg minden és szeretne velem újra beszélni ( nem így mondta..de nagyjából erre gondolhatott...xD ) és mondtam,hogy: Oké nekem 8. Sajnos azonban egy hülyeség miatt " meglátta ", hogy a csaj ismerősöm facebookon és azóta megint megy a balhé, hogy hát töröljem le legyek szíves, meg hogy mit akarok tőle ( semmit,de azóta megszoktam,hogy írogatunk néha ) és, hogy neki ez gáz mert biztos elmondtam a csajnak régen ( a 2éve ugye), hogy bejön neki és stb, meg is mondtam, hogy igen elmondtam: de ő is tudta már korábban is, hogy a csajnak ő nem jön be ( ezt G mondta nekem ).

Ezután ment a vita: én nem értettem őt, ő nem értett engem , ugyanis az én álláspontomban szerintem hülyén nézne ki és bunkóság is lenne ha csak úgy fognám és szó nélkül letörölném a csajt, vagy írnám neki, hogy " bocs de G nem szeretné, hogy beszéljünk ezért inkább ne beszéljünk cső " -.- ez abszurdum nem? És hát igen nem értettem,hogy neki az miért baj, hogy ha én beszélek vele --> mivel most meg közölte, hogy őt amúgy már nem érdekli a csaj és elakarja felejteni, de ez nem fog neki

menni mert ha én beszélek vele akkor ez mindig az eszébe jut és ez neki rossz ( pedig aztán én sose kötöttem az orrára hogy " jééé képzeld beszélek ám vele " ), tehát szerintem féltékeny csak nem vallja be vagy fogalmam sincs.


Nem tudom mi a helyes döntés, azt se tudom, hogy most hibásnak kéne-e éreznem magam, illetve köcsög vagyok-e mert beszélek a lánnyal....



( Elnézést, hogy hosszú lett és ha néhány ponton kicsit érthetetlen :D )



2014. aug. 14. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem a Céhmestertől kérsz tanácsot, Hős?:D
2014. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

akis íróbajnok xd máskor fogd egy kicsit rövidebre :D



am nem te vagy a hibás ha gergő vagy gabi vagy ki a fene olyan p*cs hogy fél oda menni a lányhoz beszélgetni akkor fogja be azt maradjon csöndben, mert te nem tehetsz róla hogy ő ilyen.

Ja és szerintem a lány még másik 100 fiúval beszélget, szóval elég szűk látókörű, féltékeny, és hatalmaskodó a haverod.

2014. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert az egy vén **** :D ki is nyírtam a végén xD
2014. aug. 14. 11:34
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: ha 100 al nem is, de ebben van valami :D
2014. aug. 14. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Válogasd meg jobban, kikkel barátkozol. Nekem egész normális palinak tűnsz, de a haverod - már ne is haragudj - egy se*ggfej.
2014. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!