Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van különbség barát és igaz...

Van különbség barát és igaz barát között?

Figyelt kérdés

Mármint most zárjuk ki a kamubarátokat.

Tehát van különbség a között a személy között, akire azt mondom, hogy a barátom és a között, aki igaz barátom?

Az igaz barát többet tenne meg érted, mint a "sima" barát?

Vagy egyáltalán nincs is olyan hogy barát meg igaz barát? Ha valaki eléri a barát szintet, akkor azt már igaz barátnak lehet mondani?



2014. aug. 14. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, hogy számodra mit jelent az h barát és igaz barát.

pl az én barátaim nem sokban különböznek az ismerőseimtől, viszont egy igaz barátért az életemet áldoznám :)

Viszont a te véleményed nem feltétlenül fog megegyezik azokéval akikről azt gondolod, hogy barát/igaz barát.

2014. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írok egy példát.

1.Ültök barátoddal a konyhában.Megkéred hogy adja oda az üdítőt, válasz:Persze, tessék itt van.

2.Ültök az igaz(legjobb) barátoddal.A helyzet ugyan az.Igaz barát válasza:Van két lábad, menj érte te.


Lehet elfuserált példa volt, de nálam pl.ez a különbség a barát és igaz barát között.

A sima barát, ha valami egyszerűt megkérsz, megteszi neked, de mondjuk nagy bajba kerülsz akkor nem biztos hogy melletted lesz.

Az igaz barát, lehet hogy nem tesz meg neked minden kis apróságot, de minden bajban melletted van.

2014. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 barátom van. Mindig együtt lógunk, nagyon bírjuk egymást, de abból csak egy az igazi, akivel tényleg mindent megbeszélhetek. Szerintem nagyon sok különbség van a kettő között!
2014. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azokat akikkel el lehet hülyülni de nem lehetne rájuk számítani azt havernak hívom :D
2014. aug. 14. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint, különbséget teszek...


Van 5 barátnőm, de abból csak 1-et mondok igaz barátnak, egyet pedig legjobb barátnak...


S ráadásul az igaz bárátnőm költözött el, olyan távolságra, hogy max. 5 évben ha egyszer fogunk találkozni... de még mindig tartjuk a kapcsolatot s hiába a sok kilóméter én még mindig őt tartom az igaz barátnőmnek...

2014. aug. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem teszek különbséget, nem tudok bízni az emberekben, csalódtam is, ezúttal nincs legjobb barátom sem.
2014. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!