Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti örülnétek neki, hogyha a...

Ti örülnétek neki, hogyha a legjobb barátotok/barátnőtök szinte folyton a nyakatokon lógna és veletek szeretne lenni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy életkor függő, meg azon is múlik, hogy mennyire bontakozott ki az ember már. Ettől függetlenül vannak emberek, akik mindent megosztanak a barátaikkal van akik nem. Meg kell találni a hozzánk valót. Téged zavar?
2014. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavarna, ha ez én legjobb barátnőm minden napi találkozást követelne. Nem sértésből mondom, a kapcsolatunk nagyon is különleges de hagyni kell időt másra is, mint mondjuk család, vagy tanulás. És ha ezt mindketten tudjuk, akkor működhet igazán a barátság.
2014. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most speciel nagyon is örülnék neki. Bár engem pont, hogy hanyagol, nem ír, nem érdeklődik felőlem. Ezért én örülnék valakinek, aki kedvel, és minden nap mehetnék valahova a társaságában.


Így ez helyzet- meg személyiségfüggő. Valószínűleg nem nagyon illetek össze ebből a szempontból. Nem lehet mindig kifogásokat keresni, így beszélni kellene vele.

2014. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok ilyen h legszívesebben folyton beszélgetnék vele facen mindig,meg taliznék vele(bár kicsit messzebb lakunk egymástól),de úgy érzem hogy ez zavarja őt... és ezért próbálok erről leszokni.. :)
2014. aug. 15. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
inkább ez, mint a semmi.
2014. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy örülnék. Szeretek néha itthon ülni, és nem foglalkozni senkivel, viszont egy idő után unalmas. De az se jó, ha nem hagy neked teret.


Néha azért belefér, hogy rajtad lóg, elhív valahova, rádír facen (jobban szeretem, ha facen zaklatnak egész nap, mintsem hogy ki kelljen mozdulni itthonról, olyankor tudok közben mást is csinálni ), de nem szeretem ha rajtam lógnak.

2014. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem zavarna...én megtettem ezt kapcsolatban meg is fojtottam vele :D a legjobb barátommal tök jól elvagyunk, simán eltudunk hülyülni vagy kockulni akár munkával napokat :)


21F

2014. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én barátnőm olyan,hogy napi 24be kb velem lenne.

Én meg nem voltam ilyen, viszont most lassan egy éve,hogy legjobb barátnők vagyunk és én is ilyenné váltam.

Viszont azért időnként szeretek itthon lenni,meg jó időnként 1-2 napot külön tölteni,alig beszélni.

Unalmassá,monotonná válhat a barátság ha sülve főve együtt vagyunk.


Nekem ez csak azért jó,mert nincsenek barátaim,vannak haverok akik messzebb laknak.Barátnőm meg 5 percnyire.Mondjuk befog költözni Pestre szóval majd ritkábban fogunk találkozni.Most azért is vagyunk sokat együtt,mert ő is én is munka nélkül vagyunk.


Én azt mondom,hogy ember függő a dolog.

Én örülök,hogy állandóan vele lehetek,de néha kell egy kis szabadság :)

2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

minden nap órákat beszélünk facebookon meg változó időt a suliban szünetekben(nem egy osztályba járunk) +ha nincs sok tanulnivaló még délutánonként is együtt lazítunk...megnézünk egy részt a kedvenc sorozatunkból,meg beszélgetünk...ha már egy napig nem látom(pl most mert beteg) nagyon hiányzik,át is mentem hozzá vittem neki maggi bögrés levest,és sorozatot néztünk :D

18\N

2014. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!