Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti örülnétek, ha a legjobb...

Ti örülnétek, ha a legjobb barátnőtök meglepne titeket államvizsga napján azzal, hogy elkísér benneteket?

Figyelt kérdés

tudom, biztos ideges lenne, de úgy gondoltam szeretném meglepni, természetesen ha úgy akarná egy szót sem szólnék hozzá az odaúton és nem is a suliban várnám meg, hanem valahol kint, hogy miután végzett együtt menjünk haza...

nem tudom mennyire jó ötlet, nem szeretnék vele összeveszni...ha rákérdeznék biztos azt mondaná, hogy ne menjek vele...épp ezért nem akarok neki előre szólni



2014. jún. 2. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha orális szexben is részesítene akkor igen.
2014. jún. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"ha rákérdeznék biztos azt mondaná, hogy ne menjek vele"

Akkor meg? Legalább azon az egy nyomorult napon ne te legyél már a középpontban, legalább vizsgázni hagyd őt nyugodtan... minek kell mindenáron, az akarata ellenére odatolakodnod?

2014. jún. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem csak utána menj oda hozzá, legalábbis én nagyon-nagyon ideges leszek, ha valaki vizsga előtt hozzám szól (bár államvizsgám még nem volt), de egyszer egy barátnőmet is elküldtem nagyon csúnyán a ...-ba, mert nem akart csöndben maradni
2014. jún. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ÉN NEM ÖRÜLNÉK!!!!!


Ha tudod, hogy ha megkérdeznéd, és nemet mondana, akkor min gondolkodsz, könyörgöm?!

Ilyen meglepetéseket azon a napon ne okozz neki! Emlékszem, én azon a napon 4525342 ébresztőórát beállítottam, mindent előre elkészítettem, hogy klappoljon, és erre történt egy kis gubanc (nem mondom el, mi mert apróság, amit nem terveztem be), és olyan ideges lettem, hogy majdnem szétpukkadtam, soha életemben nem éreztem olyan idegességet! Úgyhogy szerintem "meglepetéseket" ne akarj neki okozni. :D


Max. kérdezd meg előtte, hogy elkísérheted-e, az ilyenkor a legnormálisabb. Inkább előtte lepd meg a felajánlásoddal, mint közben! Vagy amikor túl van az egészen, akkor keresd meg, hívd el valahová stb.

2014. jún. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazság szerint: én nem.
2014. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"ha rákérdeznék biztos azt mondaná, hogy ne menjek vele"

Akkor minek akarsz vele menni? Minek erőlteted rá a társaságod, mikor nem is akarja hogy vele legyél? Én abszolút nem örülnék neked. Ne nyomulj.

2014. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kellene fokozni az idegességét. Még ha nem is akadna ki azon, hogy mész, pusztán az, hogy az eltervezett körülményei változnak, stresszelheti. Főleg ha nem akarsz neki előre szólni... ez akár ártalmas is lehet. Hidd el, pöccre robban az ember ilyenkor az idegtől, kár ilyeneket bedobni.

Inkább lepd meg azzal, hogy utána, mikor már lement a stressz, megkönnyebbült, meghívod egy vacsira, vagy valahová.

Az egy igazi pozitív meglepetés lenne.

2014. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én se örülnék, mert nem tudnék koncentrálni megfelelően. tegye a maga dolgát, majd később találkozunk. Egyébként meg államvizsga után van fotózkodás, meg kihirdetik, hogy kinek hányas lett a vizsgája, illetve nálunk még utána a tanszék rendezett egy rövid összejövetelt, üdítővel, szendvicsekkel, beszélgettünk, megbeszéltük az elmúlt éveket, utána pedig közösen elmentünk az egyetemi szórakozóhelyre inni, megünnepelni, hogy sikerült lezárni egy korszakot. Reggel mentem, este értem haza, kimerülten, fáradtan, nem vágytam senki társaságára akkor, csak pihenésre!
2014. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Váratlanul semmiképpen sem. Ha pedig megkérdezed, és elutasít, fogadd el.
2014. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vizsga előtt hagyd békén, volt elég bajom aznap, nem akartam volna senki mással foglalkozni. Majd megvárod vizsga után, amikor már lenyugodott, hogy vége van.
2014. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!