Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeptembertől gimibe fogok...

Szeptembertől gimibe fogok járni, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon félek, mert fb-on láttam a leendő osztálytársaimat. A lányok több mint fele, annyira különbözik tőlem. Ők olyan, hogy is mondják... népszerű kategóriába tartoznak Főleg 2-3 (annyira szeretnék lenni a barátnőjük)és én nagyon nem (átlagos). Félek,hogy valami ok miatt, piszkálni fognak, nem fognak barátkozni velem,kiközösítenek stb. Főleg hogy én nem is abba a városban lakok ahol ők. Úgy érzem nagyon nehéz lesz, és a baj, hogy alapból visszahúzódó,szerény vagyok, aki nem sokat beszél. Önbizalmam -10000.

Tudtok valamit tanácsolni?



2014. aug. 16. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

Menj aludni...


ha ezen parázol am ki is fognak közösíteni, am nem

2014. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, most aztán megnyugtattál....
2014. aug. 16. 23:07
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Ne, ne, ne, ne, ne, ne, NE add önmagad mert népszerűtlen leszel, kiközösítenek, ez már nem az a világ ahol lehet.

Érdeklődj te is azok iránt mint ők, nézd ugyanazt a filmet, hallgasd ugyanazt a zenét és be fognak venni maguk közé.

2014. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
értem, de nehéz lesz megváltoznom, mert teljesen más vagyok belsőleg mint ők. phu.
2014. aug. 16. 23:10
 5/23 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak, hogy bevágódjak náluk?
2014. aug. 16. 23:11
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Vagy egy másik verzió, hogy ha esetleg kiközösítenek akkor szard le őket, tanulni jársz oda nem másért. Szerezz máshonnan barátokat. Bár nem hiszem hogy ki fognak közösíteni. Én sulimban senkit sem közösítenek ki, aki visszahúzódó annak még segíteni is szoktunk barátkozás téren. Csak rá stresszelsz :)
2014. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Semmit, sosem leszel olyan mint ők, bármit csinálsz. Egy biztos, ha elkezded megjátszani magad, abból csak mégnagyobb szívás lesz, mintha már az elején látnák rajtad, hogy te csendes vagy és félénk. Ki fog derülni úgy is. Szimplán csak legyél kedves velük, ennyi. Meg azért annyit minimum beszélj, amennyi szükséges, mert egy olyan emberrel senki sem szeret barátkozni, aki nem tud hozzászólni semmihez sem.
2014. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenki!
2014. aug. 16. 23:27
 9/23 A kérdező kommentje:
Az a baj még velem, hogy azért vagyok olyan csendes, mert sokszor semmi nem jut eszembe,hogy mit mondjak. :(
2014. aug. 16. 23:32
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is más vagyok, mint az osztálytársaim. Én eljutottam oda, hogy már nem érdekel. Egyszer úgy is fogok találni olyan embereket, akik hasonlóak mint én. Addig meg nem fogom megjátszani magam, hogy népszerűbb legyek. A hazugság nem vezet semmire.
2014. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!