Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeptembertől gimibe fogok...

Szeptembertől gimibe fogok járni, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon félek, mert fb-on láttam a leendő osztálytársaimat. A lányok több mint fele, annyira különbözik tőlem. Ők olyan, hogy is mondják... népszerű kategóriába tartoznak Főleg 2-3 (annyira szeretnék lenni a barátnőjük)és én nagyon nem (átlagos). Félek,hogy valami ok miatt, piszkálni fognak, nem fognak barátkozni velem,kiközösítenek stb. Főleg hogy én nem is abba a városban lakok ahol ők. Úgy érzem nagyon nehéz lesz, és a baj, hogy alapból visszahúzódó,szerény vagyok, aki nem sokat beszél. Önbizalmam -10000.

Tudtok valamit tanácsolni?



2014. aug. 16. 23:00
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Szerintem jobb ha önmagad adod, nem törődsz velük, de csak ha kiközösítenek, piszkálnak.Nekem 5.be ilyesmi problémáim voltak, hogy piszkáltak stb., de nem figyeltem vagy csak kedvesebb voltam velük, és most legjobb barátnők vagyunk,de sok sikert :)
2014. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2014. aug. 20. 23:55
 23/23 anonim ***** válasza:
Na milyenek az osztalytarsaid? Meselj :)
2014. okt. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!