Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeptembertől gimibe fogok...

Szeptembertől gimibe fogok járni, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon félek, mert fb-on láttam a leendő osztálytársaimat. A lányok több mint fele, annyira különbözik tőlem. Ők olyan, hogy is mondják... népszerű kategóriába tartoznak Főleg 2-3 (annyira szeretnék lenni a barátnőjük)és én nagyon nem (átlagos). Félek,hogy valami ok miatt, piszkálni fognak, nem fognak barátkozni velem,kiközösítenek stb. Főleg hogy én nem is abba a városban lakok ahol ők. Úgy érzem nagyon nehéz lesz, és a baj, hogy alapból visszahúzódó,szerény vagyok, aki nem sokat beszél. Önbizalmam -10000.

Tudtok valamit tanácsolni?



2014. aug. 16. 23:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kiközösítettek; ez volt az ára hogy önmagam lehessek.

Végül is csak 4 évig baxtattak keményen, annyit túl lehet élni.

2014. aug. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szempontból szerencsém van, hogy nem közösítettek ki, csak különcnek meg furcsának tartanak. xD
2014. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én meg akkor inkább megjátszom magam, de tuti h azt nem fogom hagyni h kiközösitsenek...
2014. aug. 17. 11:36
 14/23 anonim ***** válasza:
Úgy is ki fog derülni előbb utóbb, és aztán mégjobban rád fognak szállni, mikor rájönnek hogy megvezetted őket. De te tudod.
2014. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a tanulásra! Az a legfontosabb egy suliban, nem a barátaid száma fogja meghatározni az érettségid pontszámát. Másrészt pedig: Mosolyogj a világra és visszamosolyog rád!
2014. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

6os meg 7est miért kellet lepontozni?


Csak mondom hogy a kamaszok 75%-a ugyanebben a cipőben jár.

"lányok több mint a fele"

Vagyis nem mind,tehát biztos lesz egy két normális osztálytársad. Olyan meg amúgy sem szokott lenni hogy valakinek 30 barátja lesz.


Esetleg ha facen megnézed őket, talán megnézheted az érdeklődési körüket és elkezdhetsz információkat szerezni hogy legyen miről beszélgetned velük. Ja és facebook nem a való élet,ne facebookra alapozd a véleményedet más emberekkel kapcsolatosan. Szerintem ez az egyik legnagyobb problémája a mai kamaszoknak, és részben ez vezet az önbizalom hiányodhoz.

17/F

2014. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Tavaly mentem kilencedikbe.Én se voltam valami népszerű csaj, ráadásul másik városba is laktam, mint az osztálytársaim.Mindig próbáltam vicces lenni. A lényeg , hogy beszélj sokat,de ne legyél közönséges vagy alpári, legyél nyitott a témákra.

Mint említettem nem voltam népszerű általánosban sőt... Szeptember vége felé az osztályomban én voltam az egyik legnépszerűbb lány.

Pedig nem vagyok ám olyan hű de szép, szemüveg+fogszabályozó+rövid haj.

Légy érdekes ennyi a lényeg :))

16/l

2014. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is voltak ilyen lányok, és én sem vagyok olyan, mint ők. Amikor a csoportban láttam őket, nem akartam közéjük tartozni, csak simán nem voltak szimpatikusak. Ám amikor jobban megismertük egymást az osztállyal, végül úgy alakult, hogy mindegyikükkel jóban lettem, nagyon pozitívan csalódtam bennük. Igaz, hogy őket az elején is - és most is - kicsit olyannak láttam, mint a klónok. Ugyanolyanok, ugyanazt szeretik, ugyanúgy öltözködnek, mint a tipikus tömeglányok, semmi egyedi nem volt bennük, de mégis barátságosak voltak velem. Most leszünk végzősök, tizenegyedikben sokat hallottam tőlük, hogy egyedinek tartanak engem, olyan aranyosan, néha kicsit "csodálattal" néznek, meg azt kérik, hogy mutassam meg nekik a zenéket, amiket hallgatok. Pedig aztán én sem vagyok annyira nagyon különc. Az osztályon belül igaz barátságot kötöttem másokkal, akik hasonlóak hozzám. Ezt javaslom neked is. Csak sodródj az árral, ha nem akarsz 4 évig hazugságban élni, nem önmagadat adni.
2014. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Ne akarj az ő igényeiknek megfelelni!!! Az nem igazi barat aki csak azert szeret mert ,,olyan treni a ruhád, olyan menő vagy stb." Add önmagadat!!! Egy idő után rá fognak jönni hogy nem önmagad adod és akkor ki fognak használni!!!!!!
2014. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia, én is szeptembertől leszek gimis és hasonló cipőben járok. :/ alapvetően nem vagyok visszahúzódó, de a sulimból csak 2-en megyünk (abba az osztályba) és előre félek egy kicsit azoktól, akik bandában mennek, vagy már eleve népszerűek. Az én tanácsom annyi lenne, hogy vedd lazára a figurát, legyél kedves mindenkivel MOSOLYOGJ sokat (bármennyire is közhelyesnek hat), és bátran menj oda valakihez random, akármilyen ürüggyel, pl hogy: Nem tudod milyen óránk lesz? vagy De jó a felsőd, hol vetted? és ez máris egy beszélgetéstéma. :)

Ők is ugyanúgy most lesznek elsősök, akármennyire is különböznek tőled. Nekik is kellenek majd barátok :D szóval így az elején ha mindenkivel jófej vagy, ki tudod szűrni azokat akiket kerülni kell és azokat akik potenciális barátjelöltek. Szóval csak nyugi. Még egy utolsó: Szerintem az nem baj hogy visszahúzódó és szerény vagy, mert nekem pl hatalmas a szám, nagyon sokat beszélek és marhára idegesítő stílusom van, szóval elviselhetetlen vagyok. :D Szóval neked még könnyebb a dolgod.... sok sikert:)

2014. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!