Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Mit tegyek? A legjobb barátnőm idegileg tönkretesz?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy szociális fóbiával, pánikbetegséggel küzdök szinte kiskorom óta. Folyamatosan megaláz mindenki. Erre egy lapáttal rátesz a legjobb barátnőm. Nagyon szeretem de állandóan megbánt...

Állandóan érezteti velem, higy egy kis senki vagyok, ronda és kövér. Nincs sok ruhám, bezzeg neki.... Mindig azt mondja, hogy egyedül fogsz megöregedni... Nem tudom... szégyellem is magam előtte, amióta elkezdte ezt... nem merek táskát vinni magammal mert felek, hogy kigunyol. Nem merek vele vasarolni sem, mert szegyellem, hogy ilyen vagyok. Hogy nem megy ram semmi es o biztosan kinevetne. Azt mondja allandoan hogy rosszul vagyok osszerakva.....

Megvan a sajat problemam de o mindig az o gondjait mondja.... allandian hiv es panaszkodik. En persze meghallgatom, mert ez a baratsag, hogy segitunk egymasnak, viszont engem soha nem hallgat meg.Nem erdekli. Nem segit. Temat valt. De ha en nem hallgatom meg verig van sertve. Sehova bem hiv el, inkabb azokkal megy akiket kibeszelt nekem elotte. Ilyenkor elgindolkodok hogy engem csak szemeteskukanak tart? Annyira faj... Mit tegyek.? Miert ilyen? Alapbol felek az emberektol, de tole is kezdek. Olyan kicsinek erzem magam nellette. Kicsinek es senkinek..



2014. aug. 19. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha így viselkedik veled, akkor semmivel sem jobb nálad, sőt. Ne legyen kisebbségi komplexusod mellette, a leírtak alapján nem tűnik olyan jó embernek. Viszont beszéld meg vele, nem lehet tudni, hogy miért ilyen!

De egy barátság kölcsönös minden téren. Ha ő nem tesz semmit érted, és rosszul érzed magad mellette, akkor próbáld meg hanyagolni a társaságát, és esetleg másokkal barátkozni.

2014. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nah, egyik barátnőm is ilyen. Ha nem kamukérdés, mert ez nekem is durvának tűnik már.

Egyszer mutatni akartam a kutyámról fotókat, erre azt mondta, hogy "senkit nem érdekel a kutyád". Mindezt azok után, hogy hónapokig hallgattam ugyanazt a szerelmi nyüglődést tőle. Ezután kezdtem el leépíteni, mert bár kis dolognak tűnik, de szépen leképezte az egész kapcsolatunkat. Te is tedd ezt, mert csak kihasználja, hogy sebezhető vagy és függesz tőle. Ja és nekem is szociális fóbiám van, ezt az én drága barátosném jól tudta, mégis olyan paraszt beszólásai voltak, "fééélsz?" stb. Közben játszotta másoknak a "megértő lány vagyok" szerepet. Brrr. Hidd el, jobban jársz egyedül, mint ilyenekkel körülvéve.

2014. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a barátnőd, hanem egy érzelmi bántalmazó, aki attól érzi magát többnek, hogy mást - akiről úgy gondolja, hogy lelkileg nem olyan erős mint ő - folyamatosan megpróbálja becsmérelni, hogy ezáltal hamis önbecsülést szerezzen magának. Ez róla szól, lelki problémáját igyekszik kompenzálni ezzel. Szakítsd meg vele a kapcsolatot (szerintem), nem biztos, hogy ilyen emberre szükséged van...
2014. aug. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Második! Neked ez durvának tűnik? Pedig elsem mondtam mindent .. mert rettegek hogy felismer valaki.

Lehet hogy jobb lenne nélküle. De már szásszor összevesztünk de mindig sirva bekultunk ki.

De most eljott a pont hogy befejeztem vele...

Hogy tegyem tul magam rajta h vege a baratsagunknak. Depresszios is vagyok. Emiatt mindent sötetben latok... sztm nem fogom kibirni. Mit tegyek? Atkozom a napot mikor joba lettunk

2014. aug. 20. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Neki is tanulság lesz, hogy elveszít. Ugyanis te nem 'szemeteskuka' vagy. Pozitív élményeket is kellene szereznetek együtt. Azok kötnek össze igazán.
2014. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!