Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől van az, hogy ah két...

Mitől van az, hogy ah két férfi/fiú összevész másnap kibékülnek, de ha két nő/lány örök életre utálják egymást?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, általánosítás amit állítasz.

Édesapám összeveszett a gyerekkori barátjával még egyetem alatt, azóta sem állnak szóba egymással, több évtizede.

Nekem is volt pár haverom, akikkel csúnyán ért véget a nagy barátság és azóta nem keressük egymás társaságát.

Ellenben húgom: szinte minden hónapban összevesznek barátnőjével, megy pár napig a dühöngés, aztán kibékülnek.

Tényleg nem tudom honnan vesznek az emberek ilyen "hiedelmeket" nemekkel kapcsolatban.


20/F

2014. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen van így de sokszor. Van hogy este átkozva elbánunk de másnap már testvérek vagyunk. Én ahogy magamon észrevettem elég ritkán vesztünk össze a haverokkal de akkor legalább két hétig "ellenségek voltunk" de volt olyan hogy a lány kijelentette hogy többé nem barátkozik "x" lánnyal és 500 méter után megint a legjobb barátok voltak. Én ahogy látom a lányok több dologért felkapják a vizet.
2014. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi lenne, hát szívesebben lennék fiú! Egyébként ez baromi nagy általánosítás.
2016. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!