Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítsam meg az internetes...

Szakítsam meg az internetes kapcsolatot azzal aki tök rendes, viszont magától egyáltalán nem ír nekem semmit?

Figyelt kérdés

Csak én kérdezgetek, írogatok, hozok fel témákat, ő válaszolgat bár nem 1-2 szóval hanem normális mondatokban.

Barátságosnak tartom meg jó haver lenne, ha többet írna magától is.


2014. aug. 26. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem indok arra, hogy megszakíts egy kapcsolatot, ha amúgy tök rendes. Lehet, hogy ő teszi jól, hogy nem ad ki magáról sok információt. Több ismerősöm panaszkodott, hogy sértő megjegyzéseket kapott, meg ciki volt, meg égő, amit megosztott magáról. Pedig nem kényszerítette senki.
2014. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű, hogy nem hiányzik neki a társaságod. Ha hiányoznál neki, ő is keresne, ahogyan te őt.
2014. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megszakítani a kapcsolatot vele, csak ritkítsd, és várd ki, hogy ő is írjon, ha nem ír, akkor hagyd menni.
2014. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress inkább igazi barátságokat, velük tartalmasabban eltöltheted az időt. Szerintem pont ez a baja az internetes "barátságoknak", hogy semmi közös élményetek nincs, csak ültök a gép előtt és írtok.
2014. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!