Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudom kíméletesen...

Hogyan tudom kíméletesen megszakítani vele a kapcsolatot ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Egy internetes ismerkedésről van szó, ami hónapok óta tart, de nem látom azt, hogy egyről a kettőre jutnánk egymással. Szinte már mindent tudunk a másikról, úgy érzem, hogy nagyon is egy hullámhosszon vagyunk, mégsem az igazi, mert a lány soha nem lép felém "olyan" tekintetben. Tudom, hogy nagyon nehéz ilyesmit interneten folytatni, de nagyon jól esne egy kis bíztatás, amit ha nem kapok meg, nincs meg a kellő motiváció ès lelkesedés, hogy folytassam a kapcsolat ápolását. Egy tündér a lány, megtesíti mindazt, amire szükségem van és vágyok, egyszerűen nekem maga a tökéletesség. Mit tegyek? Harcoljak érte vagy ne kínozzam magam tovább? 20/ L

2014. júl. 22. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem harcolj! Nehéz jó leszbi csajt találni.
2014. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írd le neki azt, amit érzel. Aztán adj neki pár nap "próbaidőt."

Ha nem változik semmi, akkor megmondod neki, hogy neked így nem jó, ezért többet nem szeretnél vele beszélni.

2014. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt írod hónapok óta tart az ismerkedés. Mi volt eredendően a célja? Arra gondolok, hogy szimplán barátkoztok, és neked idővel komolyabb érzelmi kötődésed is kialakult, vagy ez az elején tisztázva lett, hogy konkrétan ismerkedés, mint párkapcsolat kialakítása a "cél"?
2014. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hívd el személyes találkozásra és ha nem nyitott rá, akkor hagyd és ne folytasd az ismerkedést.
2014. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a személyes találkozó szerintem is fontos lenne
2014. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Harcolj érte,de ha Ő abszolut nem 'aktív',akkor mondd/írd meg neki,azt amit itt nekünk.Tényleg nehéz értelmes leszbikus lányt találni :/ De azért egy kapcsolathoz 2 ember kell,még ha csak az elején is jártok. 20/l/l
2014. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyet én is éreztem már korábban, amikor interneten ismerkedtem. Szerintem fontos lenne a személyes találkozó, ha már hónapok óta beszélgettek, akkor egy próbát megér. Viszont találkozó nélkül személyes tapasztalatból azt mondom, hogy nem fog működni.

18/L

2014. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ird meg neki azt, amiket gondolsz a helyzetrol.
2014. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A személyes találkozó mindenképp meghatározó. Anélkül nincs jövője a kapcsolatnak. Beszélj vele! ;) 27L
2014. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mond el neki! Mit veszíthetsz ha már úgy is azon rágod magad, hogy megszakítod vele a kapcsolatot...
2014. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!