Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ma voltam gimis gólyatáborban,...

Ma voltam gimis gólyatáborban, és valahogy nem éreztem összhangot egy emberrel sem. Félek. Jobb lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon más szinte majdnem minden lány, fiú a leendő osztályomból. Ma volt gólyatábor, és igazság szerint nem beszéltem senkivel:S Félek,hogy nem fogok találni barátokat. És a legrosszabb,hogy sokan ismerik már egymást,mert elötte egy suliba jártak (stb.ők együtt voltak) és én pedig senkit és egyedül.


Változni fog ez még?



2014. aug. 27. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt, hogy lány vagyok.
2014. aug. 27. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy nagyon mások ha nemis beszéltél senkivel? Ne külsőségek alapján ítélj meg embereket! A gólyatábor a későbbiekben semmit nem fog számítani. Attól hogy többen ismerik egymást nemis biztos hogy nagyon jóba vannak. Én se ismertem senkit, mégis a legtöbb emberrel jóba vagyok. Ezeken ne idegeld magad! Remélem segítettem. :)
2014. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
én a helyedben nem félénken mennék a suliba első nap az fogják hinni hogy olyan visszahúzodó vagy akivel nem lehet szórakozni inkább oda mennék hozzájuk ismerkedni beszélgetni biztos változik
2014. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akik ismerték egymást beszélgettek állandóan,nevettek... szóval tuti hogy jóban vannak.

És alapból, tudom hogy nem szerénynek kell lenni,hanem magabiztosnak stb. és el is terveztem,hogy beszélek minnél több emberrel, de akkor valahogy nem tudtam megszólalni, izgultam stb. Így tuti hogy érezni fogják hogy ilyen szerény,csendes lány vagyok :(((

2014. aug. 28. 21:35
 5/8 anonim válasza:
100%

túlságosan rágörcsöls a dologra!

én is ebben az évben voltam gólyatáborban, eleinte kicsit igultam, de aztán jöttek a dolgok magaktól :)

fel kell venni egy "vezető szerepet" és akkor nem te fogsz odamenni emberekhez, hanem ők jönnek hozzád(, bár ez függ a külsőtől!!!)

ennyi az egész magabiztos+egyedi szöveg, jó kiállás, egyediség és a legfontosabb a humor szerintem :D egy-két hülye poén és máris benne a beszélgetésbe :D

mondjuk én fiú vagyok :)

2014. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aztán hogy vegyek fel vezető szerepet?
2014. aug. 29. 13:51
 7/8 anonim válasza:
100%
pl ha mindenki kusssol akkor nem megvárod míg elkezd valaki beszélni, hanem te kezded a beszélgetést
2014. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mégvalami tipp?
2014. aug. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!