Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy 23 éves lány munkatárs...

Van egy 23 éves lány munkatársam, akinek van egy 30 éves pasija, de a lány többször érdeklődik mit csinálok szabadnapjaimon, szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 09:17
 1/7 anonim válasza:
Bejössz neki és érdeklődik irántad. Szerintem egyelőre csak jobban meg akar ismerni, mert szimpatizál. Aztán akármi lehet. Persze ahhoz két ember kell... :)
2014. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tudja, hogy van pasid, és nem mutat más jeleket, nem néz rád csábosan, nem kelleti magát, ha kettesben vagytok, akkor lehet, hogy szimplán csak nyitni akar feléd, és mondjuk teszem azt szabadidőpartnert keres.


Ennyiből nem lehet azt mondani, hogy meg akarja (veled) csalni a pasiját, vagy meg akar dugni.

2014. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet csak kedves akar lenni, csak beszélgetni akar.
2014. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy szeretne tudni mit csinalsz szabadnapjaidon.Lehet hogy csak flortolget, az is lehet hogy kiakposabb fajta... ha bejon neked, hajra)
2014. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak barátkozni akar.

Én legjobb barátnőm pl nagyon nyitott,közvetlen típus.Eleinte azt hittem leszbi a csaj.Aztán kiderült,hogy nem.Ő meg úgy ismerkedett velem.Hogy kajakra a szemembe nézett és mondta,hogy szimpatikus vagyok neki azért beszélget velem. Utána legjobb barátnők lettünk :)


Viszont én is simán megkérdezném a munkatársaimat legyen az nő vagy férfi,hogy mit csinál szabadidejében stb.


De ha valóban kelleti magát,szemedbe néz meg esetleg fogdoss.Meg kettesbe érdekesen viselkedik,célozgat.Akkor lehet van hajlam a lányba. Az hogy pasija van meg nem jelent semmit!

2014. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát már többször hozzámért,bökdösött,barátnőmet is nagyon megnézte,mintha méregetné.
2014. aug. 28. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


A legjobb mód,hogy kiderítsd,hogy menjetek el ketten bulizni.A pia hatására sokkal jobban elengedi magát.Ha ilyenkor megpróbál megcsókolni vagy jobban fogdos akkor tuti,hogy akar vmit.Ha mást nem egy kalandot biztos.

2014. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!