Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány miért marad együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért marad együtt egy fiúval aki már többször megcsalta? és folyton más lányokkal kavar?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen lányt de nem tudom megérteni azt mondta hogy ő mindent megtud bocsátani. Pedig az egyik lányt akivel megcsalta még teherbe is ejtette de abortusz lett a vége.Mindketten nagyon fiatalok még

2014. aug. 15. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
mert idióta
2014. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert elvakultan szereti.
2014. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert buta és az önbecsülése, tartása a béka segge alatt van....jah, meg naív, azt hiszi, hogy többet nem fordul elő :)
2014. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő.
2014. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert személyiségzavaros.
2014. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a nők többsége ilyen. Nem mer lépni és mást keresni, inkább eltűri azt ami van.
2014. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a rendes fiúk meg levannak ejtve
2014. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az iránta érzett külső vonzalom miatt.
2014. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a legtobb no olyan minta parketta: ha jol fekteted, egy eleten at taposhatsz rajta...
2014. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen lány voltam.

Nálam a válasz a feltétlen szerelem volt. Nem nevezném párkapcsolat függőségnek, mert én szakítottam vele.

A ki*cs*e*szett szeretet, illetve szerelem volt nálam a ludas.

2014. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!