Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőmet bántalmazzák otthon?

Figyelt kérdés
Azt kell róla tudni,hogy 19 éves és a szülei a mostoha szülei,mert kisbaba korában intézetből vették ki őt meg a testvérét.. Nem szeretik őket csak a pénz miatt vették ki őket,kiskoruk óta folyton bántalmazzák őket..mikor a barátnőm 6 éves volt,az anyja hasbaszúrta és a rendőrségen le kellett tagadnia és azt kellett hazudnia,hogy beleesett a késbe,mert az apja ott volt mellette és nem merte elmondani.. egész életében verték.. 16 évesen el akartak szökni a barátjával,de mikor megtalálták úgy megverte az apja,hogy kórházba került(pedig ő csak menekülni akart tőlük).. azóta 20 éves és van 2 iker kisfia,most 1 évesek,de az apja sajnos lelépett és egyedül neveli a fiúkat..de a szülei még most is terrorban tartják..azt akarják,hogy költözzön el,de nemtud sehova a 2 gyerek miatt,mert még kicsik és nem dolgozik.. tegnap ott voltam náluk és az apja azért verte meg,mert félórával később ért haza..a barátnőm meg megmondta neki,hogy felnőtt nő azt csinál amit akar,erre az apja adott neki egy pofont,utána lehúzta a földre a hajánál fogva és a hátát ütte ököllel a gyerekek előtt és előttem..én annyira szeretnék neki segíteni,de egyedül kevés vagyok ehez..fölkéne jelenteni,de nem meri mert akkor azért is megverik és akkor nemtud hova menni a 2 gyerekkel.. mit kéne csinálnunk?? Hogy jelentsük föl? lenne belőle valami? úgy értem ezért lecsuknák vagy mi?? Félek,hogy ha tanúskodnék bajom lenne belőle..de valahogy segíteni akarok neki..mit tegyünk? 18/L
2014. aug. 29. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

""Azt kell róla tudni,hogy 19 éves"

" azóta 20 éves és van 2 iker kisfia" "


Már itt megbukik, hogy kamu. Máskor jobban rakd össze a történetet!

2014. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
En komolyan nem ertem, ilyen tortenetet miert kell kitalalni? Ezekre izgulsz, vagy mi!?
2014. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Imola Ágnes ***** válasza:

[link]

Keresstek fel őket.

2014. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
70%

Még egy ellentmondás:

"Nem szeretik őket csak a pénz miatt vették ki őket"


"ha valakinek pénze van akkor annak nem számít az orvos meg a rendőr"

2014. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem ez kamu, bár az okát nem tudom, de előfordul, hogy valaki azzal szórakozik aki amúgy mentálisan beteg, hogy kamu történeteket talál ki és vigyorog amikor sikerül életszagúra írni és az emberek próbálnak a kamu szarra tanácsot adni, de mondjuk azt mondom, van itt 0.1% esély, hogy nem kamu. (Ahogy mások is írták, a késes eset nem kerek, lehet korrupt egy rendőr de még a korrupt rendőrnek is van annyi lelkiismerete, hogy ha kisgyerek bántalmazásáról van szó, akkor komolyan veszi a munkáját, csak úgy, mint az orvos.).


No de ha esetleg az a 0.1%-ról van szó, börtönbe nem fogják csukni, maximum távolságtartási végzést adnának ki, aminek mivel ott él náluk nem lenne sok értelme.


Van anyaotthon, barátnők, jó ismerősök távoli rokonok.

2014. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
# 10-s vagyok, nem kell lepontozni, új vagyok a Családi kapcsolatok témakörben és nem tudtam, hogy ennyi unatkozó troll van itt.
2014. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!