Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon megtetszett az egyik...

Nagyon megtetszett az egyik osztalytarsam. Megis hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Mar joideje osztalytarsak voltunk de most az iskola vegere kezdett el igazan tetszeni nekem. Nagyon kedves aranyos lany mindenkivel nagyon szivesen beszelget. Az utolso hetekben velem is sokat beszelt de nemtudom hogy o mit gondol rolam. Mert lehet hogy o is csak beszelgetett velem mint mindenki massal es en szeretnek bele tobbet latni. Tehat mar nem fogunk talalkozni mert mar jon az egyetem. De en meg megprobalnam vele nagyon szivesen. Tehat nemtudom hogy kellene kipuhatolozni hogy o nyitott lenne-e a velem valo ismerkedeshez avagy nem? Mivel mar nem talalkozunk csak ugy neten dumaljak vele es sok beszelgetes utan hivjam el valahova? Vagy eleg regota ismerjuk egymast ahhoz hogy rogton de finoman rakerdezzek?

18/F


2014. jún. 29. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj össze vele,hívd el valahova.
2014. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hivd el valahova ha nem, jössz be neki nemet fog mondani
2014. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mar tobb eve osztalytarsak vagyunk igy nemtudom hogy kene.

Mert hogy csak siman megkerdezem hogy nincs-e kedve eljonnie valahova nekem kicsit fura lenne es szerintem nem is jonne el.

2014. jún. 29. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érdkled elmegy.
2014. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem menne el, akkor úgyis mindegy, ha meg igen, akkor happy end. Egy próbát megér, ne bonyolítsd túl az elhívást.
2014. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!