Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki duci, de mégis aktív?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam lány, aki a heti 4 tesióránkon mindig nagyon aktívan részt vesz, elmondása szerint elég sok sportot kipróbált és most is jár spinningre amit el is hiszek,mégis van rajta bőven mit fogni.

Ez mitől lehet? Tényleg ennyit számít az étrend?


2013. nov. 10. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Az étrend az alapja a jó formának. A sport csak kiegészítés. Ez alól esetleg kivételek az élsportolók, akik napi 10 órát intenzíven sportolnak, de akkor is mindenkinek oda kell(ene) figyelnie az egészséges étkezésre.

Az meg hogy a lány naponta mozog 40-50 percet még nem kompenzálja azt, ha megeszik napi 4000-5000 kalóriákat zsíros, fehér lisztes, cukros ételekből.

2013. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem támasztják teljesen alá a tapasztalataim. Amióta biciklivel járok, néhány hónap alatt leadtam 25 kilót, holott az étkezésemen semmit se változtattam, sőt, még többet is eszem azóta. És mindent.

Bár nyilván egyéni alkattól is függ.

2013. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyesmi vagyok lehet én avgyok az osztálytársad? Rajtam van avgy 15kg felesleg vagy 10. SZoktam sportolni ,de nem mindig rendszeresen de ha rámjön elég sokat mégsem megy le kivéve az akítv periódusokban 5kg.
2013. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrend nélkül nem fog fogyni az ember. Többet eszik, mint amennyi kcl-alt eléget a sporttal. A tesi órákat meg inkább ne vedd figyelembe, mivel az nem sokat számít.
2013. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ki hiszi el még mindig, hogy fizikai aktivitás kérdése az elhízás..


Etetik a gyerekeket a tejjel és a kenyerekkel, cukros kajákkal és rájuk fogják hogy nem mozognak eleget. A hormonális betegségeken amit az ilyen lisztes, zabos, müzlis, joghurtos, szójás kaják okoznak nem segít egy kis tesióra meg spinning, ez nem evidens már ennyi idő után? Egy darabig el lehetett hinni hogy az emberek nem mozognak eleget.. de hát ez már régi történet, már eltelt annyi idő hogy látszódjon mekkora kamu..

2013. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!