Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltál már úgy hogy egy adott...

Voltál már úgy hogy egy adott emberrel nagyon barátkoznál, de őt nem túlságosan érdekled?

Figyelt kérdés
Olyan gáz ez a helyzet. Lehet valamit tenni?
2014. aug. 30. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben én is így voltam ezzel. De aztán egy véletlen elejtett tanács után "megvilágodsodtam". Nem szabad "nagyon barátkozni". Az ember kényelmetlenül érzi magát ha nyomulnak rá, és így könnyen unszimpatikussá válhatsz. Ezt, lehet tenni ellene. Bevált módszer.
2014. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem mindig ez van, és elég rossz érzés, de tenni nem tudok ellene nagyon semmit. Egyszerűen nem tudok érdekelni másokat.
2014. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm, egyes, érdekes amit írsz. Az előbb olvasgattam itt kérdéseket, és volt olyan válasz hogy gyakran kell keresni az adott embert és akkor egy idő után már ő is fog keresni. Viszont szerintem ez bátortalanabbaknál működik.

Az én esetemben szerintem a te véleményed közelebb van. Csak attól tartok, ha nem leszek további lépéseket, akkor teljesen elfelejt.


Jó tudom, ha érdekelném, akkor könnyen elérne.


Akkor..., most hagyjam, és ha valamikor lesz valami esemény, akkor ráírok?

De lehet nem is lesz erre alkalmam. :/

2014. aug. 30. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, fogadj meg egy tanácsot: soha ne fuss senki után! Ha mégis lesz ebből így valami, az nem rendes barátság lesz, hanem valami alá-fölé rendeltségi viszony, amiben hosszú távon semmi örömödet nem leled majd.
2014. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4#

igazad van

2014. aug. 30. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!