Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy fog reagálni,...

Szerintetek hogy fog reagálni, vagy mit fog mondani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Februártól-május végéig jártam karatéra a legjobb barátommal.Júniust úgy döntöttem pihenéssel töltöm el,de Júliusban az első edzésnapra akartam menni,de már nem ott tartották ahol eddig az edzéseket.Úgy döntöttem,hogy nem fogok járni karatéra,mert nem tudtam,hogy hol tartják az edzéseket és nem mertem megkérdezni.A legjobb barátom nem tudott a tervemről,hogy 1 hónapot ki veszek pihenésnek.Ő szerintem még jár karatéra.A legjobb barátommal év vége óta nem beszéltünk,facebook-on nem volt fent ezen a nyáron.És nem tudtam vele beszélni,elmenni meg nem akartam a házukhoz mert nem mertem.És holnap kezdődik az évnyitó.


Mit csináljak? 14\F

(8.osztályba megyek most)


(Kérem az oldal moderátorait,hogy legyenek szívesek és NE töröljék a kérdést)



2014. aug. 31. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom már valami leesett neki, ha jár karatézni, de hónapok óta edzeni sem látott. Megmondod neki, hogy idén nem tudsz edzésre, mert a tanulásra kell koncentrálnod (felvételi, szóbeli stb). A nyáron pedig azért nem voltál, mert nyaraltál/nyári munkán voltál. Ha nem beszéltetek a nyári szünet kezdete óta, akármit mondhatsz.
2014. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagy bevallom,elvégre nem kéne haragudnia,szerintem
2014. aug. 31. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nem jelentkezik nálad, ha egy szót sem szóltál arról, hogy nem akarsz tovább karatézni járni. Mi az, hogy nem mertem megkérdezni?????????? Egyszerűen nem volt kedved tovább járni, és nem akartad megmondani. Most legalább láthatod, hogy az egyenes út a legjobb, ha akkor elmondod, hogy nincs kedved, most nem lennél ilyen gondban, pedig állítólag a legjobb barátodról van szó. Kár lenne elveszíteni. Mondd azt neki, hogy ne haragudj, nem akartalak megbántani azzal, hogy azt mondom, nincs kedvem tovább járni (mert ez volt az igazság, ő is tudja, nem az, hogy "nem mertem megkérdezni, hol van", mert akkor azt mondja, hülye vagy, tehát mondd az előbb leírtakat, és azt, hogy sajnálod. Aztán majd eldől, akar -e a továbbiakban veled barátkozni. Mindenesetre tanulságnak jó volt.
2014. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!