Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerelmet vallott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerelmet vallott, én meg nem tudtam h reagálni. Csak annyit mondtam, h miiii? Mivaan? Ez most honnan? Aztán hozzátettem, h én ezt igy nem szoktam mondani, csak éreztetni. Mitől ijedthettem ennyire meg? 21, l

Figyelt kérdés
a barátomról tudom, h csak akkor mondja, ha ugy is gondolja.. nem csak úgy, össze-vissza.. ez kiderült a randizásaink alatt..
2011. szept. 2. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
5 hónapja lassan, de január óta ismerkedtünk..
2011. szept. 2. 13:47
 3/13 anonim ***** válasza:
És szeretitek egymást? Vagy mondta máskor is már, hogy szeret vagy csak most jutottatok el ide?
2011. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem, nem, csak most jutottunk el ide.. eddig csak olyat mondott, h érez vmit irántam.. de nem tudom ezt hova tenni..
2011. szept. 2. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha örültél neki, akkor valószínűleg azért viselkedtél így mert nagyon zavarba jöttél.
2011. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
iiigen, eléggé zavarbajöttem.. az exemmel való kapcs. nem volt a legjobb, és kicsit olyan, mintha igyekeztem volna magamból kiirtani minden érzelmet, de még az arra való hajlamot is..
2011. szept. 2. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom azért merte kimondani mert ti szeretitek ezt hallani :)

Az jó, hogy örültél neki, de vigyázz arra nehogy azt higgye, hogy te egyáltalán nem szereted.

2011. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem erről van szó.. csak én se tudom, h mit érzek.. ha beleélem magam a dologba, akkor nehezebb lesz elszakadni tőle :S
2011. szept. 2. 13:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod csak akkor mond ilyet ha tényleg komolyan is gondolja, akkor miért nem bízol meg benne? Bízz benne, hogy ebből egy hosszú kapcsolat lehet, másképp nem lehet nekikezdeni. Ne félj attól, hogy beleszeretsz, úgysem lehet ellene küzdeni.
2011. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ezt 1 kérdéshez irtam, ez volt az exemmel, többek között.. nehéz volt vele szakitanom..



ja, csak annyi, h amikor én megtalaltam ezt a kommentet, akkor rákérdeztem, h irkál-e másoknak.. még mielott megtalaltam volna.. mondta, h nem.. aztan amikor megtalaltam, felhoztam neki, fogalma nem volt, h miről van szó.. aztan felvilagositottam, " eszébe jutott hirtelen ", de mondta, h csak azért irtak olyat 1 haverjaval 1 csajnak, mert lattak rajta, h a lany beképzelt, és gondolták h aláb.sznak.. és fuuu, de vicces.. én a mai napig nem értem ebben a viccet.. azóta már az exem.. jaa, és 3 hét után összejött 1 másik lánnyal, ez volt januárban, ma már a menyasszonya az a lány, mi meg 3 évig jartunk..



nem tudom, h h birnám ki még egyszer..

2011. szept. 2. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!