Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magamra hagytak a barátaim,...

Magamra hagytak a barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintem rajöttek, hogy szerencsétlen vagyok és nem akarnak egy ilyennek lenni a barátja, mert mostanában kezdtem észrevenni, hogy nem jönnek el velem sehova, nem beszélgetnek velem, sokszor csak kihasználnak, nem mondanak el nekem semmit, semmibe vesznek. Régebben nem így volt jól megvolt a baráti társasák, állandóan jót buliztunk. Van 1-2 akivel még mindig ugyan olyan jó a kapcsolatunk csak az a baj, hogy ök a régi baráti körrel járkálnak mindenhova de én érzem, hogy azok engem le akarnak rázni. Mit tehettem, hogy ilyenek lettek velem? Mit tegyek, hogy helyrehozzam? Eddig is utáltak csak nem vettem észre?
2014. szept. 2. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:
keress újakat
2014. szept. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több oka lehet, pl túl idős vagy, túl fiatal vagy ha az nem akkor olyanokat csináltál, mondtál amivel kiábrándítottad őket...

Én személy szerint szeretem a barátaimat, de ha elkezdenek sorra panaszkodni, megállás nélkül, egész éjszaka akkor eldurran az agyam... Érdekel a problémájuk és próbálok segíteni, de amivel nem tudok mit csinálni azt nem kell sorozatosan, újra és újra ismételni, mert az kiábrándító.


Szóval nézz magadba és figyelj oda amikor társaságba vagy, hogy milyen reakciót váltasz ki másokból.

2014. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!