Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem cserben hagytak a...

Úgy érzem cserben hagytak a barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok, úgy érzem az összes barátságom csak hazugság volt.

Múltkor szerveztem egy programot, ahova meghívtam a legjobb barátaimat.

Az egyiket hívom fel előtte, hogy jön-e, és elis felejtette az egészet. Utána meg kiderült, hogy hirtelen el kellett, hogy menjenek valahova, így nem jött.

A másik kettő elfelejtett szólni, hogy nem pontosan érnek oda, mert előtte dolguk van. Oké.

Megszerveztem a programot, mindenki szomorú volt, rontotta a hangulatot, és elkezdtek közbe szervezni, majd amikor mindenki boldog volt én voltam kb. az izé, hogy szomorú vagyok.

Aztán ők tovább mentek, én meg nem emntem velük így, hogy elrontották a kedvem.

Ma koncerten voltunk, és az egyik sráccal megebszéltük, hogy UTÁNA elmegyünk valahova többen. Ebből az lett, hogy őt hívták a többiek, engem nem, így ő elment velük, és én jöttem haza.

A másik legjobb barátnőm nem jön sehova velem, a harmadik meg továbbadja azt, hogy hova mgyek, mit csinálok.

A negyediknek meg lelki szemetes vagyok.

Egyszerűen rosszul vagyok, nem értem, miért kaptam ezt. Hogy tudnám ezt feldolgozni, hogy nem kellettem senkinek?

A pasim is olyanokat írt egy másik lánynak, aki szép és csinos...

AZt megbeszéltük, most a barűtom van kb. mellettem, mint egyben legjobb barát is.

De mindenki eldob, kihasznál, hiába változtatok magamon. Nem vagyok értékes senkinek sem.

Ezt hogy lehet megváltoztatni?


2014. máj. 24. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

nem változtattál semmit, hiszen még most is azt hajtogatod, hogy "mindenki eldob, kihasznál, nem vagyok értékes senkinek sem". Hát úgy változtatsz, hogy nem ezt mondod, hanem az ellenkezőjét! De persze hidd is el. Miért barátkozol olyannal, aki kihasznál, és aki nem értékel? Ne hagyd idáig a dolgot. Ne barátkozz csak azért valakivel, hogy legyenek barátaid..inkább legyen tartásod.

Tudod jobb egyedül, mint hamis barátokkal.

Amikor úgy érzed, kezd kihasználni, pattintsd le. Becsüld meg te magadat, értékeld TE saját magadat! Hogy várod el, hogy értékeljenek, ha te is úgy beszél magadról, mint egy rongyról?!

2014. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy, a női barátságok nem sokat érnek.
2014. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a női barátságok nem sokat érnek? én mióta élek fiú barátaim vannak. jó vannak lány barátaim is csak ugye suliban, itthon meg a fiúkkal vagyok. és én is sokszor érzem magam úgy mint a kérdező. én is meghívtam őket egy olyan eseményre ami fontos volt nekem, de nem jöttek el. pedig én mindent megteszek értük és ezt kapom. úgy döntöttem kilépek ebből a csoportból, te is tedd ezt! miért foglalkoznál olyanokkal akik semmibe vesznek? nem érdemli meg senki sem ezt a bánás módot
2014. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, első válaszoló, igazad van.Sajnos ezt valahol mélyen én is érzem, csak még nem ment a változtatás, de rajta leszek!

2-3. válaszoló. Ez a társaság igazából vegyes. Most a fiú barátomon érzem, hogy cserben hagyott. Múltkor a lányokon.

Lehet tényleg jobb, ha kilépek belőle.....csak rajtuk kívültényleg nincsenek "barátaim"...

2014. máj. 24. 13:45
 5/6 anonim válasza:
rajtuk kívül nekem sincs.. de majd lesz valahogy :) 3.-ik voltam
2014. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevés a jó és igazi barátság...teljesen megértelek, én is hasonló helyzetben vagyok, át tudom érezni! Manapság arra jöttem rá, hogy inkább leszek egyedül, mint hamis barátokkal...próbálj meg azért találni olyan embereket, akik méltóak a barátságodra, de azokkal, akik így viselkednek, nem éri meg foglalkozni, egyszerűen nem érdemlik meg...
2014. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!