Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt illik visszautasitani...

Ezt illik visszautasitani vagy sértésnek venné? 15l

Figyelt kérdés
Az egyik fiúbarátom, aki egy évvel idősebb nálam, felajánlotta, hogy nekem adja azokat a könyveket, amiket a tavaly használt, hogy ne kelljen megvegyem. Szerintetek mondjam meg neki, hogy megveszem feleáron tőle (nem szeretnék tartózni senkninek, és nem szeretném adósnak érezni magam), vagy fogdjam el ingyen?
2014. szept. 2. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el...

Úgyse tudna vele mit csinálni,és úgy barátibb ha nem kérsz tőle pénzt.:)

2014. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ingyen akarja neked adni
2014. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben vmit felajánlanék neki cserébe, ami neki hasznos, így nem éreznéd, hogy tartozol, mert viszonoztad valamivel.
2014. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.

- Köszönöm szépen, mivel tartozom?

- Semmivel.

- Egész biztos?

- Igen.

- Nagyon rendes vagy, köszi.

2014. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam így oda a tankönyveket másnak full ingyen. Ne utasítsd vissza. Ő semmi hasznukat nem veszi, te meg egy csomó pénzt spórolnál meg. Ha nem fogadod el akkor kivágja a kukába. Szerintem fogadd el, max hívd meg cserébe egy fagyira.
2014. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!