Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek helyes döntést...

Szerintetek helyes döntést hoztam?

Figyelt kérdés
Két barátnőm van az oszályban akikkel mindent megosztunk egymással.Az egyikőjük járni kezdett egy fiúval,amiben mi 100 százalékosan támogattuk őt.A kapcsolatuk mégsem volt valami fényes,igy sokat szakitottak és békültek ki.De egyszerűen nem birták ki egymás nélkül és tudtam,hogy szeretik egymást.De mégi egy szakitásuk után,a bizonyos fiú a másik barátnőmnek irogatott,hogy járjunk meg ilyesmi..nekem ez egyátalán nem tetszett.A hab a tortára,hogy még asuliban is fogdosta őt,mig a "volt" barátnője nem volt suliban.KOmolyan nem értettem,hogy miért teszi ezt a barátnőm a másikkal..hiszen barátnők az Istenér.Meg kell jegyeznem,hogy a barátnőm,egyátalán nem ellenezte a fiú közeledését..Tehát én minenről tudtam,mig a barátnőm,aki nem volt suliban egy hétig semmit sem selytett az egészből,hogy a volt pasija,az eggyik barátnőjével enyeleg.Megkértek,hogy ne mondjam el neki,de én elmontam..szerintem kötelességem volt.Tehát most haragban vagyok velük,amiért elárultam őket.

2014. szept. 2. 16:50
 1/3 anonim válasza:
100%
SZERINTEM helyes döntést hoztál. Az nem igaz barátnő ha a barátnője pasiját/volt pasiját lenyúlja. Szerintem hagyjad őket. Ha fontos vagy nekik keresnek, ha nem, találsz tőlük jobbakat.
2014. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rájuk kellett volna hagynod.. Az ő dolguk, idővel úgyis kiderult volna. És ha a másik baratnoddel meg szakítottak akkor a fiú már valószínűleg kiszerett belőle szóval úgyse lett volna semmi esély az újra kezdesre.. Jó, tudom,aranyszabaly hogy nem.járunk legjobb barát exevel, de az nem azt majd ők eldontik hogy belefer e a baratsagukba vagy nem
2014. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,csak engem nagyon zavart,hogy titkolózok a barátnőm elött.Egyébként akkor már nem voltunk igazán jó barátok a másik csajjal.A barátnőm amúgyse, volt mérges amikor megtudta,csak az zavarta,hogy nem mondta meg őszintén amit érzett.Legfőképp engem is.Amúgy köszi a válaszokat! :)
2014. szept. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!