Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit mérlegeljek, hogy a végén helyes döntést hozzak?

Figyelt kérdés
Iszonyú nehéz döntés elött állok! 2 hónapja vagyunk együtt a Párommal aki 200km-re lakik tőlem, de itt dolgozik az én falumban. Sajnos úgy,alakult a dolog, hogy lassan véget ér itt a munkája és azt szeretné ha oda költöznék hozzá. Elköltözni az idegenbe ahol csak őt ismerem, itt hagyni a családomat, a barátaimat, a biztos munkahelyem... Nem tudom, hogy kellene helyesen döntenem. Nem szeretném őt elveszíteni, egymés mellett szeretnénk leélni az életünket... Valaki tud valami jó tanácsot adni?
2013. jan. 10. 10:53
 1/4 omba ***** válasza:

Hát a 2 hónap nem egy nagyon meggyőző időtáv...

Szerintem térjetek át távkapcsolatra, menj oda vendégként, ismerkedj, keress munkát, és ha még minden OK, 1-2-3- hónap múlva mozdulj.

2013. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónap után? Na ne viccelj. Csoda manapság, ha valakinek van munkája. Inkább gondolj arra, hogy nehéz új munkát találni....ne hagyd ott az állásod és a családi háttered egy 2hónapos ismeretség miatt.
2013. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan a világ, hogy egy két hónapos kapcsolatért egy biztos munkahelyet nem lehet feladni ... hacsak nem olyan a szakmád, hogy bárhol tudsz vele boldogulni.
2013. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a távkapcsolat nem működne, mert én sem tudnék menni hozzá a munkám miatt és ő sem hozzám. Talán 1 hónapban egyszer, ez meg ugye ugy nem kapcsolat...
2013. jan. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!